Jak ogarnąć sobie netflix?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
IrenaS
Mistrz dyskusji
Posty: 131
Rejestracja: pn mar 15, 2021 6:28 pm

Jak ogarnąć sobie netflix?

Post autor: IrenaS »

Warto sobie coś takiego sprawić?
Zależy mi na tym, żeby mieć dostęp do Netflixa, bo mają fajne seriale.
scesny
Rozmówca
Posty: 80
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:15 pm

Re: Jak ogarnąć sobie netflix?

Post autor: scesny »

Kupujesz abonament i masz. Prosta sprawa. Zobacz sobie jeszcze Amazonprime. Tez fajna sprawa. Tylko jak chcesz mieć dobrą jakość, to musisz mieć dobry internet. Najlepiej na światłowodzie. Ja mam taki od Elpos i nie mam problemu nawet ogladając filmy zrobione w 4K. A to widać różnicę.
mencior
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:37 am

Re: Jak ogarnąć sobie netflix?

Post autor: mencior »

scesny pisze: śr sty 12, 2022 3:08 pm Kupujesz abonament i masz. Prosta sprawa. Zobacz sobie jeszcze Amazonprime. Tez fajna sprawa. Tylko jak chcesz mieć dobrą jakość, to musisz mieć dobry internet. Najlepiej na światłowodzie. Ja mam taki od Elpos i nie mam problemu nawet ogladając filmy zrobione w 4K. A to widać różnicę.
no trudno się nie zgodzić, w tym wypadku stabilne i szybkie łącze to podstawa. a i jeśli chodzi o Elpos to też tak się składa, ze mieszkam w Białymstoku i korzystam z ich usług już kilka dobrych miesięcy, porządna i uczciwa firma :)
amanita
Dyskutant
Posty: 16
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 8:02 pm

Re: Jak ogarnąć sobie netflix?

Post autor: amanita »

Myślę, że warto. Zwłaszcza, jeśli lubisz i masz czas oglądać seriale.
meduza
Rozmówca
Posty: 75
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:30 am

Re: Jak ogarnąć sobie netflix?

Post autor: meduza »

Ja mam coś takiego jak telewizja przez internet i tam sobie mogę wszystko ogarnąć a często też na telefonie oglądam sobie filmy, zwłaszcza jeśli podróżuje gdzieś pociągiem na dłuższej trasie :)
k4sia
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:26 pm

Re: Jak ogarnąć sobie netflix?

Post autor: k4sia »

Telewizja przez internet może się i sprawdzi, ale do tego potrzeba dobrego. Szybkiego i stabilnego. Fajnie wypada np. Otvarta. Działa to na 5G od Plusa ale cenowo dużo lepiej. I fajne pakiety internetu, wiec do TV w trasie jak najbardziej to pasuje.
foxi
Mistrz dyskusji
Posty: 129
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:54 pm

Re: Jak ogarnąć sobie netflix?

Post autor: foxi »

Przede wszystkim, jeśli chcecie korzystać z serwisów streamingowych musicie zapewnić sobie dobry internet w domu. Niezawodny i szybki internet internet do domu zapewni wam firma Inea. Uważam ,że takie sprawy jak internet, telefon i telewizja najlepiej zamówić w jednej firmie w pakiecie.Wychodzi wtedy najtaniej.
scesny
Rozmówca
Posty: 80
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:15 pm

Re: Jak ogarnąć sobie netflix?

Post autor: scesny »

Może światłowód z Elpos? Ale od razu brałbym z kablówką, bo nie zawsze netflix to jest to, co się chce mieć. Co wystarcza. Jednak kablówka daje też inny rodzaj rozrywki.
ODPOWIEDZ