Jaki kupić prezent mamie?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
Turkus
Mistrz dyskusji
Posty: 151
Rejestracja: czw mar 11, 2021 6:34 pm

Jaki kupić prezent mamie?

Post autor: Turkus »

Jaki kupić prezent mamie?
Jaki najlepiej kupić prezent mamie?
Macie jakieś swoje sprawdzone pomysły?
kamyk
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: wt mar 16, 2021 3:59 pm

Re: Jaki kupić prezent mamie?

Post autor: kamyk »

a jaki masz budżet na ten prezent. Moim zdaniem ciekawym prezentem jest masaż czy zrobiony przez kogoś czy przez jakieś urządzenie. Kołnierz masujący Medivon spełnia drugą opcję. Łatwo się użytkuje. Daje dużą przyjemność.
ellenka
Rozmówca
Posty: 60
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:30 am

Re: Jaki kupić prezent mamie?

Post autor: ellenka »

kosmetyki to rzeczywiście świetny pomysł na prezent dla mamy :) ja swojej kupiłam w tym roku zestaw kosmetyków do pielęgnacji twarzy z Muldream. Są naturalne a do tego wegańskie, nie testowane na zwierzętach. Można je kupić w ich e-sklepie internetowym czy w drogeriach Douglas.
agnasa
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:31 pm

Re: Jaki kupić prezent mamie?

Post autor: agnasa »

Na święta kupiłam mojej mamie loko-suszarkę Babyliss Hydro Fusion, sama mam suszarkę z tej linii, jest ekstra, myślę że loko-suszarka też się nieźle sprawdzi na pewno łatwiej będzie jej układać włosy samodzielnie
lemonka
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 6:17 pm

Re: Jaki kupić prezent mamie?

Post autor: lemonka »

sama się zastanawiam nad tym modelem, wygląda fajnie i zaciekawiła mnie ta technologia jonowo-plazmowa, któa jest w tej linii hydro fusion Babyliss, zresztą sama marka jest znana i często słyszę pozytywne opinie
Karin92
Rozmówca
Posty: 50
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:25 pm

Re: Jaki kupić prezent mamie?

Post autor: Karin92 »

Prezent mamie powinien być praktyczny, dlatego dobrym pomysłem będą kosmetyki do włosów. Najlepiej wybrać profesjonalne, takie jak marka Arganicare. Mają kosmetyki do włosów zniszczonych, które poprawią ich kondycję i sprawią, że odzyskają blask. W ofercie znajdziesz szampony, odżywki i olejki, a możesz je kupić tutaj https://bellita.pl/arganicare .
winiarka
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 3:21 pm

Re: Jaki kupić prezent mamie?

Post autor: winiarka »

Moja mama to osoba bardzo rodzinna, uwielbia zbierać wszystkie fotografie z każdych wakacji, imprezy rodzinnej czy świąt, dlatego w moim przypadku, wybór był jakby oczywisty. Kupiłam kilka eleganckich ramek na zdjęcia https://aluramy.pl/ramki-na-zdjecia-18x24 by mogła oprawić w nie nowe fotki rodzinne, by cieszyły jej oko i sprawiały jej radość.
ODPOWIEDZ