Perfumy w prezencie na 18tkę?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
Turkus
Mistrz dyskusji
Posty: 151
Rejestracja: czw mar 11, 2021 6:34 pm

Perfumy w prezencie na 18tkę?

Post autor: Turkus »

Perfumy w prezencie na 18tkę?
Chodzi mi o jakiś drobiazg.
Myślicie, że perfumy to dobry pomysł?
Jakie wybrać? :roll:
Karin92
Rozmówca
Posty: 48
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:25 pm

Re: Perfumy w prezencie na 18tkę?

Post autor: Karin92 »

Perfumy w prezencie to dobry pomysł, bo prawie każdy ich używa. Ale żeby prezent był niepowtarzalny, możesz wybrać ekstrakty perfum. Są one intensywne i przy kontakcie ze skórą u każdego pachną inaczej. Na Alepachniesz znajdziesz takie. Ich perfumy są naturalne, trwałe i przez wiele godzin utrzymują się na ciele. Dostępne są znane i cenione na całym świecie marki.
Olesia
Rozmówca
Posty: 48
Rejestracja: śr gru 15, 2021 12:05 am

Re: Perfumy w prezencie na 18tkę?

Post autor: Olesia »

18 urodziny to najwyższy czas, żeby młoda kobieta miała wyrobioną opinię co do używanych na co dzień perfum. Osobiście jestem zwolenniczką, żeby młode dziewczyny mogły poznać prawdziwe, wysokiej jakości perfumy, żeby wiedziały jak to jest gdy na prawdę wyczuwasz nuty głowy serca i bazy. Dlatego mojej siostrzenicy wybrałam w prezencie na 18-tkę markowe perfumy Nobile 1942 Gritti SIRACUSA kompozycja odsłania piękno cytrusowych nut, subtelną elegancję kwiatów i ciepło drzewno-waniliowego akordu, które dodają elegancji, delikatności i romantycznego akcentu. https://perfumynazlotej.pl/tag-produktu/nobile-1942/
ODPOWIEDZ