Jakie masz kompleksy i jak sobie z nimi radzisz?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
Miotacz
Rozmówca
Posty: 64
Rejestracja: śr cze 02, 2021 8:55 am

Jakie masz kompleksy i jak sobie z nimi radzisz?

Post autor: Miotacz »

Jakie masz kompleksy i jak sobie z nimi radzisz?
oczywiście czysto związane z urodą?
Turkus
Mistrz dyskusji
Posty: 151
Rejestracja: czw mar 11, 2021 6:34 pm

Re: Jakie masz kompleksy i jak sobie z nimi radzisz?

Post autor: Turkus »

Ja w sumie nie mam kompleksow, jedyne co to mam wrażliwą bardzo, naczynkową cerę i czasem pękają mi naczynka na twarzy i kiepsko to wygląda, co mnie stresuje.
Na szczęście na zamykanie naczynek na twarzy są dzisiaj laserowe metody (tu robię: https://www.dermoklinika.pl/medycyna-es ... y/naczynka ) więc nie ma źle.
A Ty masz jakieś kompleksy, że pytasz?
Sara
Dyskutant
Posty: 43
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:08 pm

Re: Jakie masz kompleksy i jak sobie z nimi radzisz?

Post autor: Sara »

A znacie kogoś, kto nie ma kompleksów? Jasne, że mam ;) i mówię o tym głośno, chociaż usłyszałam kiedyś, że jeśli się o nich nie mówi, to są niewidoczna. Nie wiem czy to działa. Natomiast ja planuję powiększanie piersi u dr Olender, bo znam ją - wiem, że jest świetnym chirurgiem i widziałam efekty jej pracy (jeśli chodzi o piersi). Świetne :)
ellenka
Rozmówca
Posty: 60
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:30 am

Re: Jakie masz kompleksy i jak sobie z nimi radzisz?

Post autor: ellenka »

Też jestem za tym by korzystać z zabiegów medycyny estetycznej :) Jakiś czas temu po raz pierwszy trafiłam do Magicznej Kliniki ( na modelowanie ust) i tak bardzo spodobał mi się efekt, że już planuje kolejne zabiegi :) świetny salon - doświadczeni lekarze, atrakcyjne ceny, naturalne efekty.
Violuśka
Mistrz dyskusji
Posty: 119
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:39 am

Re: Jakie masz kompleksy i jak sobie z nimi radzisz?

Post autor: Violuśka »

Czy depilacja okolic intymnych u panów to rzecz powszechna, normalna, bolesna ? Co wiecie na ten temat? Powiem szczerze sama tematyka i mnie zaskoczyła ale z chęcią podzielę się informacjami z tego zakresu jakie znalazłam na jednym z blogów - https://easywaxing.pl/pl/blog/depilacja ... e-woskiem/ .Okazuje się ,że panowie coraz częściej poddają się depilacji , także w miejscach intymnych.
kasiunia
Mistrz dyskusji
Posty: 137
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:55 am

Re: Jakie masz kompleksy i jak sobie z nimi radzisz?

Post autor: kasiunia »

Trudno to może nazwać kompleksami ale w każdej z nas jest coś co się nam nie podoba, co chciałybyśmy zmienić. Na szczęście są możliwości w tym zakresie. Są to różnego rodzaju doczepy włosów, sztuczne paznokcie oraz sztuczne rzęsy - https://darmarsklep.pl/sztuczne-rzesy-n ... -110-black .Wygląd oka a z tym całej twarzy zmienia się diametralnie, ta forma korekty urody bardzo przypadła mi do gustu.
fores
Maestro
Posty: 225
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:46 am

Re: Jakie masz kompleksy i jak sobie z nimi radzisz?

Post autor: fores »

Nie wyobrażam sobie funkcjonować, jeśli chodzi o paznokcie, bez Eveline Med+ utwardzające serum do paznokci. Paznokcie po tym serum wyglądają ładnie, są mocne i szybko rosną. Serum ma wiele plusów, ale przede wszystkim jest tania i szybko schnie, za co ją uwielbiam.

Obrazek
brzeczymucha
Dyskutant
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 7:59 am

Re: Jakie masz kompleksy i jak sobie z nimi radzisz?

Post autor: brzeczymucha »

Stosuję różne odżywki do paznokci. Na co dzień robię manicure hybrydowy ale czasami jak robię sobie dłuższą przerwę to biorę się za solidne odżywianie. Efekt jest dosyć szybko widoczny, a paznokcie wzmocnione. Wybór takich kosmetyków w drogeriach jest bardzo duży, lubię od czasu do czasu sobie jakiś nowy produkt sprawdzić.
ODPOWIEDZ