Miałeś swiadectwo z czerwonym paskiem?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
Miotacz
Rozmówca
Posty: 64
Rejestracja: śr cze 02, 2021 8:55 am

Miałeś swiadectwo z czerwonym paskiem?

Post autor: Miotacz »

Miałeś swiadectwo z czerwonym paskiem?
czy może pasek na tyłku raczej? :lol:
Sara
Dyskutant
Posty: 43
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:08 pm

Re: Miałeś swiadectwo z czerwonym paskiem?

Post autor: Sara »

Z paskiem na tyłku raczej się nie zdarzało;) świadectwo z paskiem kilka razy tak:)
Olesia
Rozmówca
Posty: 48
Rejestracja: śr gru 15, 2021 12:05 am

Re: Miałeś swiadectwo z czerwonym paskiem?

Post autor: Olesia »

Ja nie maiłam czerwonego paska, choć jak każde dziecko bardzo chciałam. Po latach okazało się, że dostałam się na ciekawsze studia niż moje koleżanki, które miały świadectwa z paskiem. Chyba wyszło na dobre, bo interesowałam się biologią i medycyną, traciłam na ocenach z historii i geografii co nie jest mi do dziś specjalnie potrzebne. Przed maturą korzystałam także z akademickiego portalu wymiany studenckich notatek naukowych Notatek.pl i to mi pomogło w przygotowaniu się do studiów w interesujących mnie kierunkach. Gorąco polecam każdemu, nawet tym, którzy nie mają świadectw z paskiem. https://notatek.pl/cefomycyny-i-tetracykliny-omowienie
scesny
Rozmówca
Posty: 80
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:15 pm

Re: Miałeś swiadectwo z czerwonym paskiem?

Post autor: scesny »

Sara pisze: wt gru 07, 2021 6:43 pm Z paskiem na tyłku raczej się nie zdarzało;) świadectwo z paskiem kilka razy tak:)
Hehehe. No jakoś tak było bez paska. Na żadnej części. Optymalne zarządzanie paskiem :twisted:
ODPOWIEDZ