kosmetyki do stóp

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
brokuła
Dyskutant
Posty: 27
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 6:22 pm

kosmetyki do stóp

Post autor: brokuła »

Podjęłam dzisiaj bardzo ważną decyzję ;)) W końcu chcę zadbać o swoje stopy, bo zimą naprawdę sobie to odpuściłam i ciągle tylko to odkładałam, więc moje stopy są w naprawdę kiepskim stanie. Możecie mi polecić jakieś dobre kosmetyki do stóp? Może jakieś sprawdzone serum do paznokci i coś mocno nawilżająco, a może nawet natłuszczającego do skóry stóp?
rozek
Rozmówca
Posty: 47
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:54 am

Re: kosmetyki do stóp

Post autor: rozek »

Sama jakiś czas temu miałam podobny problem, a jeszcze latem , to w ogole ciezej utrzymac stopy w dobrym stanie.. chodzi sie w klapkach, piasek, co chwile te pięty takie suche, mi to aż pękały. Znalazłam bardzo fajny krem nawilzajacy i mi pomogło
klepka
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:46 am

Re: kosmetyki do stóp

Post autor: klepka »

jaki krem?? Ja próbowalam rozne maski, nawilzajace,zluszczajace ale efekt tylko na chwile niestety :(
rozek
Rozmówca
Posty: 47
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:54 am

Re: kosmetyki do stóp

Post autor: rozek »

Ja mialam taki https://www.notino.pl/regenerum/foot-ca ... -16010195/ stosowalam regularnie i po kilku dniach juz widac bylo poprawe
klepka
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:46 am

Re: kosmetyki do stóp

Post autor: klepka »

okej :) wypróbuje na pewno, bo przyznam szczerze, ze juz mam dosc... chcialabym stosowac w koncu cos skutecznego
ODPOWIEDZ