oprogramowanie

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
winiarka
Dyskutant
Posty: 33
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 3:21 pm

oprogramowanie

Post autor: winiarka »

Planuję w niedalekiej przyszłości otworzyć swój drugi gabinet w innej lokalizacji. Obecnie poszukuję oprogramowania. Na co dzień mam dużo pacjentów i nie mam czasu zajmować się papierkową robotą. Poszukuję rozwiązań, które usprawnią pracę w obu gabinetach. Słyszałem dobre recenzje o aplikacji medNote. Czy ktoś posiada tą aplikację w swoim gabinecie lekarskim i jest zadowolony/a z użytkowania. Czy ktoś chciałby wyrazić swoją opinię na ten temat? Dziękuję.
fores
Maestro
Posty: 225
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:46 am

Re: oprogramowanie

Post autor: fores »

Zawsze myślałem, że prowadzenie firmy jest banalnie proste, a niestety okazuje się, że wcale tak nie jest. Potrzeba spełnić szereg obowiązków i myślę, że warto mieć do tego wszystkiego jakiś program, który wspiera zarządzanie dokumentacją projektową . Co polecacie?
Piter55
Rozmówca
Posty: 52
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:39 am

Re: oprogramowanie

Post autor: Piter55 »

Natomiast jeżeli szukacie porządnego oprogramowania oraz urządzeń do firmy działającej w przemyśle spożywczym to warto, abyście się skontaktowali z firmą Aplok w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na profesjonalizm obsługi, konkurencyjne ceny i jednocześnie rozwiązania najwyższej jakości. W tym również specjalistyczne wagi https://www.aplok.pl/wagi/ Na przykład w modelu AKA/G zastosowano wewnętrzy układ kalibracji, który nie wymaga ingerencji użytkownika, natomiast w wagach AKZ/G stosuje się zewnętrzny wzorzec masy. Dzięki czemu będziecie mogli liczyć na ich najwyższą dokładność. Pozdrawiam serdecznie!
ODPOWIEDZ