ulubione seriale?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
agnasa
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:31 pm

ulubione seriale?

Post autor: agnasa »

Jakie lubicie seriale?? Macie swoje ulubione gatunki? Zazwyczaj oglądam kryminalne, jeśli też lubicie to polecam Chyłkę https://player.pl/seriale-online/chylka-odcinki,15976 akcji jest sporo, na player są dostępne wszystkie sezony
scesny
Rozmówca
Posty: 80
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:15 pm

Re: ulubione seriale?

Post autor: scesny »

Oj lubię oglądać różne seriale. Ale jakoś player mnie nie zachwyca. Mam kablówkę z Elpos, ale mam też szybki internet od nich i to jest to. Teraz najlepszym rozwiązaniem to jest Netflix. Sporo fajnych filmów. I to w super jakosci. Oczywiście jak ma się odpowiedni net by to pociagnął.
brzeczymucha
Dyskutant
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 7:59 am

Re: ulubione seriale?

Post autor: brzeczymucha »

player ma spoko seriale kryminalne, bardzo lubię Szadź, niedawno zaczął się trzeci sezon, jest równie dobry jak poprzednie
meduza
Rozmówca
Posty: 75
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:30 am

Re: ulubione seriale?

Post autor: meduza »

Oj tak! Oglądałam i też się nie zawiodłam :) A teraz wpadłam na pomysł żeby poszukać sobie jakiejś atrakcyjnej telewizji z internetem w pakiecie i znajomi mówią że telewizja światłowodowa teraz jest na topie, muszę koniecznie się temu bliżej przyjrzeć
k4sia
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:26 pm

Re: ulubione seriale?

Post autor: k4sia »

scesny pisze: czw mar 17, 2022 11:05 am Oj lubię oglądać różne seriale. Ale jakoś player mnie nie zachwyca. Mam kablówkę z Elpos, ale mam też szybki internet od nich i to jest to. Teraz najlepszym rozwiązaniem to jest Netflix. Sporo fajnych filmów. I to w super jakosci. Oczywiście jak ma się odpowiedni net by to pociagnął.
Ja tam lubię dokumenty, więc bardziej mi odpowiada właśnie kablówka. Niby na takich platformach są dostępne jakieś produkcje dokumentalne, ale jeszcze ich mało. A jakby nie patrzeć Discovery, NG czy Animal Planet ma tego naprawdę dużo. I właśnie kablówki jak Elpos ma to wszystko u siebie i to jest plus.
ODPOWIEDZ