mleko modyfikowane

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
agnasa
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:31 pm

mleko modyfikowane

Post autor: agnasa »

Dziewczyny, ważne pytanie, chcę przestawić mojego dzieciaczka na mleko modyfikowane. Zastanawiam sie jakie kupić, co polecacie? Kupuje któaś z was Bebilon?
brzeczymucha
Dyskutant
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 7:59 am

Re: mleko modyfikowane

Post autor: brzeczymucha »

Ja kupuję Bebilon, dobrze się to mleko sprawdza u nas, jak szukasz stacjonarnie dobrych cen to zdecydowanie DOZ, ja tam regularnie kupuję
Desta
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: czw gru 02, 2021 8:22 pm

Re: mleko modyfikowane

Post autor: Desta »

Zdecydowanie, jeśli chodzi akurat o mleko Bebilon, to w DOZie mają najlepsze ceny :)
fores
Maestro
Posty: 225
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:46 am

Re: mleko modyfikowane

Post autor: fores »

Oczywiście wybór mleka jest ważny, ale może podpowiecie mi jaki wózek wybrać? Mam duże zaufanie do marki EasyGo. W dodatku ich wózki są na każdą kieszeń, bo są w mega przyzwoitych cenach. Co myślicie konkretnie o modeli Virage Ecco? Nada się na całe wózkowanie?
Sara
Dyskutant
Posty: 43
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:08 pm

Re: mleko modyfikowane

Post autor: Sara »

No to ja również podpiszę się pod tymi opiniami, bo sama też kupuję mleko Bebilon właśnie w DOZie, ceny mają najlepsze, a dodatkowo apteka niedaleko:)
simona
Maestro
Posty: 206
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:24 pm

Re: mleko modyfikowane

Post autor: simona »

My stosujemy Bebilon z Pronutra Advance i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zawiera niezbędne witaminy, może być też stosowane jako uzupełnienie karmienia piersią jeśli zachodzi potrzeba dokarmiania dziecka. Kupujemy je w aptekach sieci DOZ.
ODPOWIEDZ