lubicie oglądać seriale?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
agnasa
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:31 pm

lubicie oglądać seriale?

Post autor: agnasa »

lubicie oglądać seriale? Jakie są wasze ulubione? Ja chyba najbardziej lubię kryminalne, thrillery i takie w których dużo się dzieje, bardzo mi się podobał polski serial Tajemnica zawodowa osadzony w środowisku prawniczo-lekarskim
brzeczymucha
Dyskutant
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 7:59 am

Re: lubicie oglądać seriale?

Post autor: brzeczymucha »

oglądałam, bardzo fajny serial, teraz na player oglądam Szadź z genialnym Stuhrem w roli psychopatycznego mordercy, świetna produkcja
klepka
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:46 am

Re: lubicie oglądać seriale?

Post autor: klepka »

No ja bardzo lubie :) teraz obecnie ogladam Erynie na podstawie mojej ulubionej powiesci. Bardzo fajnie zrobiony., Jesli ktos lubi takie klimaty, to polecam
meduza
Rozmówca
Posty: 75
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:30 am

Re: lubicie oglądać seriale?

Post autor: meduza »

Bardzo lubię oglądać seriale i mam swoje ulubione, dlatego szukam takiego rozwiązania które pozwoli mi na oglądanie ich bez przeszkód a słyszałam że inea telewizja jest o tyle atrakcyjna że można dowolnie miksować kanałami w pakiecie, można dodać ulubione i wyrzucić te których nie oglądam
scesny
Rozmówca
Posty: 80
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:15 pm

Re: lubicie oglądać seriale?

Post autor: scesny »

Oczywiście. Kto nie lubi. Od tego są nawet odpowiednie kanały w kablówce, gdzie nadają ciągle seriale. I nowe i te starsze, do których można wrócić. W Elpos jest bardzo bogata oferta kanałów. Oczywiście wszyscy teraz przerzucają się na platformy, ale to nie jedyna opcja.
ODPOWIEDZ