Czy uroda jest dla Ciebie ważna?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
Adminforum
Site Admin
Posty: 21
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:41 pm

Czy uroda jest dla Ciebie ważna?

Post autor: Adminforum »

Czy uroda jest dla Ciebie ważna?
Czy dbasz o siebie i bliskich wizualnie czy nie ma to dla Ciebie znaczenia?
ellenka
Rozmówca
Posty: 60
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:30 am

Re: Czy uroda jest dla Ciebie ważna?

Post autor: ellenka »

pewnie, ze tak. myślę, ze to ważna kwestia dla każdej z nas. Dbam o siebie, staram się używać tylko dobrych jakościowo, naturalnych kosmetyków do codziennej pielęgnacji twarzy czy ciała. Często kupuję je w sklepie <admin przypomina o regulaminie: patrz niebieski boks wyżej>. ich oferta jest bardzo rozbudowana, można tu znaleźć też coś ciekawego do kąpieli ale są też świece czy produkty dla naszych pupili.
IrenaS
Mistrz dyskusji
Posty: 131
Rejestracja: pn mar 15, 2021 6:28 pm

Re: Czy uroda jest dla Ciebie ważna?

Post autor: IrenaS »

Tak, jest ważna, pewnie że chcę fajnie wyglądac, zresztą nawet teraz planuję sobie zimą zrobić jeden fajny zabieg który poprawi mi wygląd sylwetki (top 3 z https://lipoline.pl/cennik/ ).
Nie żebym bardzo przywiązywała uwagę do piękna, bo do modelki mi daleko, ale przyjemnie jest dobrze wyglądać.
amanita
Dyskutant
Posty: 16
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 8:02 pm

Re: Czy uroda jest dla Ciebie ważna?

Post autor: amanita »

Uroda jest dla mnie ważna, ale głównie zależy mi na tym, żebym podobała się samej sobie.
agnasa
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:31 pm

Re: Czy uroda jest dla Ciebie ważna?

Post autor: agnasa »

pewnie, że jest ważna :) lubię się czuć kobieco i być zadbana, lubię swoje włosy i staram się zawsze mieć je ułożone chociąż w lecie wrzucam bardziej na luz, rano myje i suszę suszarką na szczotce, mam sprzęt babyliss bronze shimmer, można nią szybko wysuszyć włosy
foxi
Mistrz dyskusji
Posty: 130
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:54 pm

Re: Czy uroda jest dla Ciebie ważna?

Post autor: foxi »

Powiem wam szczerze ,że nie znam dziewczyny, dla której uroda nie byłaby ważna. Każda z nas oczywiście inaczej postrzega siebie i swoją urodę a to ma wpływ na to jak urodę korygujemy i poprawiamy.Mamy do tego całą gamę sposobów a nawet zabiegów. Polecam wam ten profesjonalny korektor - https://darmarsklep.pl/korektory-2/artd ... ellow-4-5g .Wszystkie odcienie dają się ze sobą połączyć, dzięki czemu można uzyskać idealny dla danej cery odcień.
kasiunia
Mistrz dyskusji
Posty: 140
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:55 am

Re: Czy uroda jest dla Ciebie ważna?

Post autor: kasiunia »

Zgadzam się z przedmówczynią, wszystkie lubimy ładnie wyglądać, to naturalne. Jedne z nas kładą nacisk na idealną sylwetkę i dziennie chodzą na różne zajęcia typu siłka ,inne zaś bardziej zwracają uwagę na to co na siebie zakładają. Najlepiej moim zdaniem dbać o jedno i drugie w sposób umiarkowany. Ostatnio także znalazłam swój sposób na zmianę, która mnie zachwyca - to sztuczne rzęsy Mink - https://kbarth.pl/pol_m_Stylizacja-Rzes ... k-151.html . Ogromną zaletą tych rzęs jest szeroka różnorodność w wyborze długości, grubości i stopnia podkręcenia. Także i ja znalazłam swoje, które idealnie mi pasują.
fores
Maestro
Posty: 225
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:46 am

Re: Czy uroda jest dla Ciebie ważna?

Post autor: fores »

Nie jest najważniejsza.
___
BMW X1
Violuśka
Mistrz dyskusji
Posty: 119
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:39 am

Re: Czy uroda jest dla Ciebie ważna?

Post autor: Violuśka »

Myślę ,że każda z nas chce dobrze wyglądać.Raczej będziemy tym lepiej wyglądać jeśli będziemy się dobrze czuć i będziemy wypoczęte. Otóż moga wam trochę w tym pomóc ,producent świec zapachowych https://madamnatura.pl/producent-swiec-sojowych/ zadbał o to by produkowane przez niego ekologiczne świece sojowe pachniały tak jak tego byśmy chciały aa relaksujące seanse ze świecami z pewnością wpłyną na stan naszego ducha i na nasz wygląd.
agnasa
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:31 pm

Re: Czy uroda jest dla Ciebie ważna?

Post autor: agnasa »

Lubię się czuć dobrze w swojej skórze dlatego o urodę dbam. Ostatnio postanowiłam trochę się podszkolić w robieniu make-upu. Żeby sobie ułatwić trochę zadanie kupiłam szablon do malowania brwi. Super są, niezwykle łatwo nimi nadać brwiom kształt. Zawsze to była ta część makijażu, która mi sprawiała trudności, teraz robię to z przyjemnością.
ODPOWIEDZ