najtańsza apteka

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
brzeczymucha
Dyskutant
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 7:59 am

najtańsza apteka

Post autor: brzeczymucha »

Gdzie kupujecie na co dzień leki? Która apteka najtańsza według was? Chodzi mi o apteki stacjonarne
dzikus
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 6:38 pm

Re: najtańsza apteka

Post autor: dzikus »

DOZ ma bardzo dobre ceny, ja tam kupuję od lat i nie narzekam, ceny się utrzymują
Mysz12
Dyskutant
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:02 pm

Re: najtańsza apteka

Post autor: Mysz12 »

Należy sprawdzać pomiędzy aptekami w sieci bo z cenami bywa różnie.
brzeczymucha
Dyskutant
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 7:59 am

Re: najtańsza apteka

Post autor: brzeczymucha »

ja mam chyba jakiegoś pecha jeśli chodzi o apteki online, bo ciężko mi znaleźć w jednym miejscu wszystkie potrzebne rzeczy, dlatego wolę zakupy stacjonarne, byłam ostatnio w doz, jestem zadowolona z asortymentu i cen
emilie
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:42 am

Re: najtańsza apteka

Post autor: emilie »

Mysz12 pisze: śr maja 31, 2023 8:21 pm Należy sprawdzać pomiędzy aptekami w sieci bo z cenami bywa różnie.
nie tylko w sieci, stacjonarnie też są różnice, ja się ostatnio przeszłam po aptekach w moim mieście i najtaniej mój zestaw leków wychodzi w dozie
Lotka
Dyskutant
Posty: 34
Rejestracja: śr gru 08, 2021 11:25 am

Re: najtańsza apteka

Post autor: Lotka »

Dokładnie, mam takie same wnioski. W doz mają zdecydowanie najniższe ceny.
leonia
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:43 am

Re: najtańsza apteka

Post autor: leonia »

U nas też najtaniej w dozie. Porównałam sobie ceny między aptekami i nie mam co do tego żadnych wątpliwości
yolo
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 11, 2022 7:02 pm

Re: najtańsza apteka

Post autor: yolo »

Bo to chyba nie zależy od lokalizacji, po prostu w tym momencie bezsprzecznie właśnie doz jest najtańszą apteką.
kasiunia
Mistrz dyskusji
Posty: 141
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:55 am

Re: najtańsza apteka

Post autor: kasiunia »

Wiadomo ,że każda z nas szuka tańszych rozwiązań. Nie możemy jednak robić tego kosztem jakości. Czy wiecie jakie jest dzienne zapotrzebowanie na witaminę d u osoby dorosłej a jakie u dzieci? Warto znać te informacje i jeśli zauważycie ,że spożywacie zbyt mało tej witaminy warto zacząć ją przyjmować. Dowiedzcie się też jakie produkty spożywcze zawierają tej witaminy w dużych ilościach.
ODPOWIEDZ