Zakupy do szkoły

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
emilie
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:42 am

Zakupy do szkoły

Post autor: emilie »

Kompletujecie już wyprawkę do szkoły? Jakie polecacie plecaki, piórniki, przybory? Na stanie 4 i 1-klasistka :)
leonia
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:43 am

Re: Zakupy do szkoły

Post autor: leonia »

Oczywiście, już prawie wszystko mam, pozostały do kupienia tylko jakieś ostatnie drobiazgi. U nas jak co roku przybory z astry, sprawdzone i świetna jakość. Plecaki i piórniki mamy z poprzedniego roku, też były z astry, wyprałam tylko i są nadal jak nowe, niezniszczalne :)
emilie
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:42 am

Re: Zakupy do szkoły

Post autor: emilie »

Ooo... pokaz co masz fajnego, zwłaszcza te niezniszczalne plecaki i piórniki mnie interesują ;)
leonia
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:43 am

Re: Zakupy do szkoły

Post autor: leonia »

Córka wybrała sobie takie, jasne, więc wymagały prania po roku szkolnym, ale poza tym naprawdę nic im nie dolega.
Zdecydowanie polecam. Plecy są sztywne, profilowane, szelki szerokie i miękkie, dno jest też dodatkowo wzmocnione,
żadne zamki się nie wyrwały, jestem naprawdę zadowolona :)
Obrazek
scesny
Rozmówca
Posty: 80
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:15 pm

Re: Zakupy do szkoły

Post autor: scesny »

Jak do szkoły, szczególnie do 4 klasy, to warto pomyśleć o tym jak dziecko zawieź do niej. Bo to też nie taka prosta sprawa. Szczególnie gdy dowozimy samochodem do szkoły. I to róznymi samochodami. Można w każdym mieć fotelik, ale dobrze też wypada Smart Kid Belt. Fajne rozwiązanie.
emilie
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:42 am

Re: Zakupy do szkoły

Post autor: emilie »

No nie, zdecydowanie nie, to nie jest bezpieczne rozwiązanie, nawet nie ma co porównywać do fotelika samochodowego. No ale przecież i tak nie tego dotyczy temat.
leonia pisze: śr sie 30, 2023 8:50 am Córka wybrała sobie takie, jasne, więc wymagały prania po roku szkolnym, ale poza tym naprawdę nic im nie dolega.
Zdecydowanie polecam. Plecy są sztywne, profilowane, szelki szerokie i miękkie, dno jest też dodatkowo wzmocnione,
żadne zamki się nie wyrwały, jestem naprawdę zadowolona
Obrazek
Piękny, naprawdę :) I te pastelowe kolory, moja córka uwielbia takie :)
ODPOWIEDZ