Dobra firma od paneli słonecznych?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
Awatar użytkownika
Cezar
Rozmówca
Posty: 66
Rejestracja: pt mar 12, 2021 5:00 pm

Dobra firma od paneli słonecznych?

Post autor: Cezar »

Możecie doradzić rzetelnego wykonawcę od montażu paneli słonecznych? Najlepiej jakaś większa firma, ogólnopolska :)
Veni, Vidi, Vici
IrenaS
Mistrz dyskusji
Posty: 131
Rejestracja: pn mar 15, 2021 6:28 pm

Re: Dobra firma od paneli słonecznych?

Post autor: IrenaS »

Moja rodzina też się zastanawia nad taką inwestycją, w naszym przypadku już nawet zaliczyliśmy konsultanta z firmy która wykonuje montaż fotowoltaiki i wiemy że oprócz państwowej dotacji (5 tys.) to będziemy musieli wyłożyć na całość prawie 35 tys. :(
Tanio nie jest, ale z tego co zdążyliśmy się zorientować to firma Hymon ma dość wyważone ceny i jest dobra https://hymon.pl/serwis-i-montaz/
Dlatego chyba im zlecimy wykonawstwo
Miotacz
Rozmówca
Posty: 64
Rejestracja: śr cze 02, 2021 8:55 am

Re: Dobra firma od paneli słonecznych?

Post autor: Miotacz »

hymona znam i polecam, porządna firma !
scesny
Rozmówca
Posty: 80
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:15 pm

Re: Dobra firma od paneli słonecznych?

Post autor: scesny »

Też polecam Hymona. Dobra, duża firma. A przez to stabilna. Małe to takie pewne niebezpieczeństwo. teraz jest, jutro nie wiadomo. Jak teraz jest spadek robienia nowych instalacji, to ci najmniejsi będą znikać. Ciekawe co się stanie z ich klientami. Duży to jednak stabilność.
meduza
Rozmówca
Posty: 75
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:30 am

Re: Dobra firma od paneli słonecznych?

Post autor: meduza »

Mogę polecić firmę polenergia fotowoltaika, też dostałam na nich namiary z polecenia bo zamierzam w najbliższej przyszłości założyć też u siebie fotowoltaikę, podobno są niezawodni i pomagają też w uzyskaniu dofinansowania
fores
Maestro
Posty: 225
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:46 am

Re: Dobra firma od paneli słonecznych?

Post autor: fores »

Bardzo dobra decyzja. Z resztą można zauważyć dookoła jak powstaje coraz więcej instalacji fotowoltaicznych, nie tylko w prywatnych domach, ale różnego rodzaju firmach, miejscach użyteczności publicznej. Jeśli ktoś jeszcze się waha to polecam artykuł na https://bochniazbliska.pl/artykul-partn ... owoltaike/ , można się z niego dowiedzieć na czym taka fotowoltaika polega.
k4sia
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:26 pm

Re: Dobra firma od paneli słonecznych?

Post autor: k4sia »

Też jestem za Hymonem. Jak dla mnie warto stawiać na dużą firmę. To jakby nie patrzeć stabilność samej inwestycji, która nie jest tania. No i mniej znane firmy nie posiadają całego działu projektowego i takiego doświadczenia. No i jeszcze fakt, że mniejsza firma może zniknąć, a my zostaniemy z gwarancją na wiele lat, bez wsparcia.
lorena
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: wt lip 20, 2021 5:48 pm

Re: Dobra firma od paneli słonecznych?

Post autor: lorena »

super.........................................................................................
ODPOWIEDZ