Odpoczynek od stresu - gdzie lubicie się odprężać?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
IrenaS
Mistrz dyskusji
Posty: 131
Rejestracja: pn mar 15, 2021 6:28 pm

Odpoczynek od stresu - gdzie lubicie się odprężać?

Post autor: IrenaS »

Szukam jakichś miejsc w Polsce, gdzie warto pojechać, żeby się trochę odciąć od stresów życia codziennego.
Zależy mi na namiarach na naprawdę spokojne miejsca, a słyszałam, że podobno Chańcza i okolice są takie zaciszne.
Może macie namiary na jakieś noclegi tam?
sorajka
Dyskutant
Posty: 15
Rejestracja: pn lis 29, 2021 5:58 pm

Re: Odpoczynek od stresu - gdzie lubicie się odprężać?

Post autor: sorajka »

Plaża,szum fal,dookoła mnie piasek i muzyka skrzypka dochodząca z molo w Sopocie.Odpręża mnie to,nastraja,relaksuje.
Olesia
Rozmówca
Posty: 48
Rejestracja: śr gru 15, 2021 12:05 am

Re: Odpoczynek od stresu - gdzie lubicie się odprężać?

Post autor: Olesia »

Zgadzam się z Tobą co do odpoczynku nad morzem. Tyle, że dla mnie ważne jest, żeby morze było ciepłe. Lubię odpoczywać w Grecji patrząc na niesamowity błękit morza. Nie lubię odpoczywać w tłumie a na Kos są plaże, gdzie można spędzać czas tylko w gronie przyjaciół. Lubię też wędrować po górach na Kos z polskim przewodnikiem z biura Kos Adventure https://kosadventures.pl .
scesny
Rozmówca
Posty: 80
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:15 pm

Re: Odpoczynek od stresu - gdzie lubicie się odprężać?

Post autor: scesny »

Objazdówka jak dla mnie. Po pracy to zawsze spora odskocznia. A na objazdówce można sporo zobaczyć. I poznać nowych fajnych rzeczy. Lubię takie objazdówki jak ma Wytwórnia Wypraw. Całkiem niezłe programy mają, bo na różne regiony całkiem nieźle wygląda. No i fajni piloci.
meduza
Rozmówca
Posty: 75
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:30 am

Re: Odpoczynek od stresu - gdzie lubicie się odprężać?

Post autor: meduza »

Objazdówki są super ale tam za wiele miejsca na wypoczynek nie ma! Chyba że sobie sama taką objazdówkę organizujesz. Na przykład wynajmujesz samochód na przykład z wypożyczalni Comfortcar o której mowa na tej stronie https://www.youtube.com/@comfortcar.rental.poland i podróżuje w takim tempie jakie Tobie odpowiada i zwiedzasz takie miejsca które konkretnie chcesz zobaczyć :)
kasiunia
Mistrz dyskusji
Posty: 140
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:55 am

Re: Odpoczynek od stresu - gdzie lubicie się odprężać?

Post autor: kasiunia »

Jeśli chodzi o relaks i odprężenie oraz ucieczkę od pracy to decydowanie wyjazd gdzieś za granicę ... lubię ciepło. Jednak kiedy mowa o codziennej regeneracji to to uwielbiam mój ogród, który mąż wyposażył ostatnio w urządzenie takie jak wędzarnia elektryczna .Teraz świeże i pachnące wyroby wędliniarskie to dla nas codzienność.
ODPOWIEDZ