korektor pod oczy

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
brokuła
Dyskutant
Posty: 27
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 6:22 pm

korektor pod oczy

Post autor: brokuła »

Odkąd pamiętam walczę z cieniami pod oczami. I nic nie pomaga. Postanowiłam więc zainwestować w dobry korektor. Sporo o tym czytałam, ale nadal nie wiem co wybrać. Macie doświadczenie w wyborze takich kosmetyków? Na co zwrócić uwagę przy zakupie korektora? No i jak wybrać ten właściwy? Za wszystkie porady z góry dziękuję.
rozek
Rozmówca
Posty: 47
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:54 am

Re: korektor pod oczy

Post autor: rozek »

Kiedys powiem wam, że w ogole nie uzywalam korektora, a teraz, im starsza jestem , to sobie nie wyborazam... cienie pod oczami,podkrazone oczy... no masakra. Mam jeden swoj ulubiony, ktory bardzo dobrze mi sie sprawdza
klepka
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:46 am

Re: korektor pod oczy

Post autor: klepka »

no wlaaasnie, u mnie ten sam problem i musze sobie kupic, ale totalnie nie wiem jaki :(
rozek
Rozmówca
Posty: 47
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:54 am

Re: korektor pod oczy

Post autor: rozek »

ja mam ten https://www.notino.pl/nyx-professional- ... -15828645/ bardzo fajnie mi sie sprawdza, kryje niedoskonalosci i jest wydajny wiec starcza na dlugo
klepka
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:46 am

Re: korektor pod oczy

Post autor: klepka »

ooo nie stosowalam jeszcze nigdy takiego, chetnie zamowie i wypróbuje, dzieki :)
simona
Maestro
Posty: 206
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:24 pm

Re: korektor pod oczy

Post autor: simona »

Bardzo duży wybór różnych kosmetyków ma w ofercie także ta drogeria internetowa: https://drogeria.pl/hada-labo-tokyo . Są to między innymi właśnie kosmetyki Hada Labo Tokyo. Polecam zapoznać się z ofertą tej drogerii - wybór jest naprawdę bardzo duży.
brzeczymucha
Dyskutant
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 7:59 am

Re: korektor pod oczy

Post autor: brzeczymucha »

Też jestem ciekawa waszych poleceń korektorów pod oczy. Od siebie mogę wam podpowiedzieć mój patent na lepszy wygląd skóry. Jest to baza utrwalająca makijaż, to obowiązkowy etap, którego nie pomijam podczas robienia make-upu. Dzięki temu skóra jest dużo gładsza, podkład i korektor lepiej na niej wyglądają.
ODPOWIEDZ