Nowoczesne meble

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
k4sia
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:26 pm

Re: Nowoczesne meble

Post autor: k4sia »

Oj tak. Kuchnia to wyzwanie jeżeli chodzi o dopasowanie mebli. Właściwie tylko te robione na wymiar zapewnia odpowiedni styl i jakość. No i mamy wtedy maksimum wykorzystania przestrzeni. Inna sprawa, ze możemy sobie elegancko pozwolić na fajne umieszczenie właśnie sprzętów AGD, albo nawet idealne spasowanie płyty gazowej z blatem, by nie wystawała. Bo jakby to była np. Innova Solgazu, to po co ma wystawać o tą grubość szkła, jak dobry stolarz będzie mógł zrobić w blacie odpowiednie wycięcie, by ja zagłębić. A jak jeszcze blat byłby czarny, to mamy nawet jednolitą, czarną powierzchnie :)
meduza
Rozmówca
Posty: 75
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:30 am

Re: Nowoczesne meble

Post autor: meduza »

Ja jeszcze nie zamawiałam czegoś takiego ale powiem Ci że te meble skandynawskie są super, tylko mam obawy czy ja się nadaję do tego żeby je zmontować, wolę zdać się na https://montiermebli.pl/ w tej sprawie bo fachowcy zrobią to lepiej i szybciej
simona
Maestro
Posty: 206
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:24 pm

Re: Nowoczesne meble

Post autor: simona »

Pomyśl też koniecznie o renowacji mebli. W tym zadaniu pomoże Tobie hurtownia tapicerska Akces . Na ich stronie znajdziesz wiele różnych akcesoriów meblowych - takich jak na przykład alcantara: http://hurtownia-akces.pl/altara-tkanina-obiciowa .
scesny
Rozmówca
Posty: 80
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:15 pm

Re: Nowoczesne meble

Post autor: scesny »

Renowacja to wyzwanie. Bo meble trzeba dopasować, odnowić itd. Ciężko w nie wstawić sprzęty w zabudowę, jeżeli to by była np. kuchnia. Miewają często nietypowe rozwiązania. Często nowe mają lepszy układ, choć te stare bywa że lepszy materiał. Ale zawsze trzeba dopasować do tego, co sie chce mieć i do samego pomieszczenia. Ja w kuchni bym na pewno nie dał takich mebli po renowacji. Raczej nowe na wymiar, co by wszystko wpasować tak, jak chce. Nawet w układzie mniej tradycyjnym, ale ergonomicznym dla mnie, jak piekarnik wyżej, by nie trzeba sie było do niego schylać. A jak to będzie takie cudo jakie ma Solgaz, jak może model SP70Duo, to fajnie je pokazać. Bo nie ma za duzo na rynku piekarników, gdzie można dwie potrawy od razu piec.
ODPOWIEDZ