internet do pracy

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
kitka55
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:14 am

internet do pracy

Post autor: kitka55 »

cześć! zaczynam niebawem prace zdalną i potrzebuje dostępu do stabilnego internetu. do tej pory korzystałam głównie z mobilnego. teraz zalezy mi na stałym łączu. jakich operatorów w Białymstoku polecacie ?
mencior
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:37 am

Re: internet do pracy

Post autor: mencior »

jeśli mogę coś doradzić to sprawdz sobie oferty u dostawców, którzy działają na lokalnym rynku. nie jestem z tych okolic więc nie mam pojęcia jakie to firmy, ale jak poszukasz to na pewno znajdziesz.
ellenka
Rozmówca
Posty: 60
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:30 am

Re: internet do pracy

Post autor: ellenka »

zgadzam się w 100%. w Białymstoku ( i okolicach) na pewno działa Elpos. Myśle, ze ich oferta Cie zainteresuje.
kitka55
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:14 am

Re: internet do pracy

Post autor: kitka55 »

dzięki, na pewno poczytam bo pierwsze słysze. a oni mają swiatłowód?
ellenka
Rozmówca
Posty: 60
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:30 am

Re: internet do pracy

Post autor: ellenka »

kitka55 pisze: wt lis 28, 2023 10:00 am dzięki, na pewno poczytam bo pierwsze słysze. a oni mają swiatłowód?
jeśli chodzi o nich to światłowód jest na pewno dostępny w kilku lokalizacjach, warto zadzwonić na infolinie i dopytać jak jest pod Twoim adresem. ale generalnie warto i to nie tylko pod kątem jakości usług ale i cen.
scesny
Rozmówca
Posty: 80
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:15 pm

Re: internet do pracy

Post autor: scesny »

Światłowód często ma lokalna kablówka, jak np. Elpos czy inna. Można brać albo tylko net, albo pakietowo, co przeważnie wypada lepiej cenowo.
kitka55
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:14 am

Re: internet do pracy

Post autor: kitka55 »

ellenka pisze: śr lis 29, 2023 9:31 am
kitka55 pisze: wt lis 28, 2023 10:00 am dzięki, na pewno poczytam bo pierwsze słysze. a oni mają swiatłowód?
jeśli chodzi o nich to światłowód jest na pewno dostępny w kilku lokalizacjach, warto zadzwonić na infolinie i dopytać jak jest pod Twoim adresem. ale generalnie warto i to nie tylko pod kątem jakości usług ale i cen.
super, na tym mi właśnie zależy, na światłowodzie. A jeśli chodzi o pakiet to jeśli będę się decydować to na pewno na kablówkę też, widziałam, ze poza podstawowymi pakietami mają też fajne te dodatkowe, tematyczne.
ellenka
Rozmówca
Posty: 60
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:30 am

Re: internet do pracy

Post autor: ellenka »

taaak, to prawda, koszt za taki pakiet dodatkowy jest w zasadzie żaden ( około 10 zł ? ) a jednak duża fajnych programów do dyspozycji. super sprawdza się ten rodzinny jak ktoś ma dzieci albo sportowy :) ale wybór jest spory więc na pewno coś dla siebie znajdziesz.
kitka55
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:14 am

Re: internet do pracy

Post autor: kitka55 »

ellenka pisze: śr sty 10, 2024 8:39 am taaak, to prawda, koszt za taki pakiet dodatkowy jest w zasadzie żaden ( około 10 zł ? ) a jednak duża fajnych programów do dyspozycji. super sprawdza się ten rodzinny jak ktoś ma dzieci albo sportowy :) ale wybór jest spory więc na pewno coś dla siebie znajdziesz.
ja to z reguły rzadko kiedy oglądam tv ale teraz w tym okresie zimowym czasem człowiek ma ochotę obejrzeć jakis film czy np program ( najbardziej lubię dokumenty). tak czy siak fajnie, ze ich oferta jest na tyle rozbudowana, że jest w czym wybierać.
ODPOWIEDZ