Tania apteka

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
Lotka
Dyskutant
Posty: 34
Rejestracja: śr gru 08, 2021 11:25 am

Re: Tania apteka

Post autor: Lotka »

No i ceny cały czas się trzymają w doz, ostatnio robiłam tam większe zakupy.
kasiunia
Mistrz dyskusji
Posty: 140
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:55 am

Re: Tania apteka

Post autor: kasiunia »

Czy wiecie co to takiego woda morska apteo dla dzieci ?Woda morska powinna znajdować się w gotowości w każdej domowej apteczce, bo to pierwsza rzecz jaką powinno się podawać dzieciom, kiedy pojawi się pierwszy katar. Później może taki katar się jeszcze bardziej rozwinąć a tego przecież nie chcemy prawda?
brzeczymucha
Dyskutant
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 7:59 am

Re: Tania apteka

Post autor: brzeczymucha »

robiłam ostatnio większe zakupy bo trochę rzeczy mi się pokończyło w apteczce, w DOZ ceny mnie pozytywnie zaskoczyły, udało się kupić w dobrej cenie te leki
emilie
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:42 am

Re: Tania apteka

Post autor: emilie »

No taki sezon teraz, że co chwilę biegam do apteki. Na szczęście w dozie ceny wciąż się trzymają na tym samym niskim poziomie
leonia
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:43 am

Re: Tania apteka

Post autor: leonia »

No dajcie spokój, u nas też wszyscy kichają, prychają, dobrze, ze w dozie cen nie podnieśli to przynajmniej nie zbankrutuję
simona
Maestro
Posty: 206
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:24 pm

Re: Tania apteka

Post autor: simona »

A do jakiej apteki zazwyczaj chodzicie? Bardzo duży wybór leków i suplementów w świetnych cenach ma sieć aptek stacjonarnych DOZ. U nich ceny nie rosną tylko wręcz maleją.
Lotka
Dyskutant
Posty: 34
Rejestracja: śr gru 08, 2021 11:25 am

Re: Tania apteka

Post autor: Lotka »

No doz to jak już pisałam według mnie najtańsza apteka, tam jeszcze uda się coś zaoszczędzić.
ODPOWIEDZ