Odchudzanie - dieta, post, głodówka?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
Awatar użytkownika
Cezar
Rozmówca
Posty: 66
Rejestracja: pt mar 12, 2021 5:00 pm

Odchudzanie - dieta, post, głodówka?

Post autor: Cezar »

Odchudzanie - dieta, post, głodówka?
Zdarzyło wam się? a jeśli tak to jakie są efekty takich działań?
Veni, Vidi, Vici
simona
Maestro
Posty: 206
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:24 pm

Re: Odchudzanie - dieta, post, głodówka?

Post autor: simona »

Ja lubię pojeździć z dziećmi na rowerze. Taka jazda mnie odstresowuje, a dzięki niej też gubię kilogramy. Polecam także rzucić okiem na rowery. <regulamin>
brokuła
Dyskutant
Posty: 27
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 6:22 pm

Re: Odchudzanie - dieta, post, głodówka?

Post autor: brokuła »

Nigdy nie robiłam sobie głodówki,ale dietę stosowałam, jednak zawsze kiedy zabierałam się za tak duże wyzwania i zmiany w swoim życiu,zawsze konsultowałam to z lekarzem. Zanim zastosowałam jakąś nowatorską dietę, rozmawiałam ze specjalistami z Centrum Medycznego danea.pl/
Starałam się kontrolować swoje poczynania, nie przeginać w żadnym kierunku i zachowywać zdrowy rozsądek, robiłam też kontrolnie badania by być pewna,że mój organizm jest w dobrej kondycji. W Danea szybko zrobiłam potrzebne badania, szybko uzyskałam pomoc doświadczonego lekarza.
Brunetka
Dyskutant
Posty: 30
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:33 pm

Re: Odchudzanie - dieta, post, głodówka?

Post autor: Brunetka »

Cezar pisze: ndz mar 12, 2023 10:25 am Odchudzanie - dieta, post, głodówka?
Zdarzyło wam się? a jeśli tak to jakie są efekty takich działań?
Ja jestem fanką racjonalnego odchudzania, bez radykalnych kroków.
O taki post leczniczy jak z tu https://www.sofra.com.pl/instytut-zdrow ... -leczniczy opisywanych to spoko, ale żeby się głodzić i w ogóle nie jesć żeby schudnąć, to jestem zdecydowanie na nie.
winiarka
Dyskutant
Posty: 33
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 3:21 pm

Re: Odchudzanie - dieta, post, głodówka?

Post autor: winiarka »

Nigdy nie stosowałam głodówki,ale aby zrzucić kilka zbędnych kilogramów regularnie ćwiczę pod okiem profesjonalnych instruktorów body-boll https://www.energym.com.pl/zajecia/body-ball/
Są to ćwiczenia z piłką, balansowanie ciałem pozwala na wzmocnienie mięśni odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej postawy oraz wzmocnienie kręgosłupa.Tego typu trening można wykonywać w każdym wieku, nie jest on trudny, ale za to niesie za sobą sporo korzyści.
simona
Maestro
Posty: 206
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:24 pm

Re: Odchudzanie - dieta, post, głodówka?

Post autor: simona »

Warto też do diety włączyć najróżniejsze owoce i warzywa. Jednym z takich warzyw jest między innymi bakłażan - trzeba jednak wiedzieć, w jaki sposób najlepiej go przyrządzić. Tutaj poczytacie więcej o tym, jak zrobić bakłażana na patelni: https://sprawdzjak.pl/jak-zrobic-baklazana-na-patelni/ . Myślę, że to dobre rozwiązanie.
ODPOWIEDZ