Kuchnia

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
kasiunia
Mistrz dyskusji
Posty: 141
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:55 am

Kuchnia

Post autor: kasiunia »

Jak waszym zdaniem powinna wyglądać nowoczesna kuchnia? Myślę ,że podstawowy sprzęt znajduje się w każdej kuchni - to zlewozmywak, kuchenka oraz lodówka. Są oczywiście jeszcze inne sprzęty, elementy wyposażenia itp. jednak wynikają już one z naszych indywidualnych potrzeb. Zawsze chciałam mieć szkło w kuchni na ścianę , bo to pomaga w utrzymaniu czystości oraz jest rozwiązaniem po prostu praktycznym. Zresztą sami zobaczcie.
Karin92
Rozmówca
Posty: 50
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:25 pm

Re: Kuchnia

Post autor: Karin92 »

To akurat w dużej mierze zależy od wymiarów kuchni. Mała czy duża, zawsze powinna być funkcjonalna, dlatego do niewielkiej można wybrać narożnik zamiast stołu z krzesłami. Zajmuje on mniej miejsca, ale jest pojemny. Cała rodzina znajdzie przy nim miejsce. W tym sklepie są dostępne modne narożniki https://martimeble.pl/17-narozniki-kuchenne . Niektóre z nich mają dodatkowe ławki.
scesny
Rozmówca
Posty: 80
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:15 pm

Re: Kuchnia

Post autor: scesny »

No funkcjonalna kuchnia to podstawa. Od tego wiele zależy i sporo może zmienić. Ale nie tylko meble wpływają na to. Również sprzęt na którym się gotuje. Bo jednak potrafi sporo dać od siebie do całości. Fajnie wypadają płyty gazowe Solgazu, te z palnikami pod szkłem. Całkiem innowacyjne rozwiązania, które wyglądają genialnie, ale funkcjonalnie też potrafią zaskoczyć.
simona
Maestro
Posty: 206
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:24 pm

Re: Kuchnia

Post autor: simona »

A czy wiecie do kogo się zgłosić w razie awarii sprzętów kuchennych? U mnie świetnie się sprawdza ten Serwis AGD Wrocław - naprawa sprzętu AGD - TECHNIK: https://serwisagd-technik.pl/ . Śmiało mogę Wam polecić tych fachowców.
k4sia
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:26 pm

Re: Kuchnia

Post autor: k4sia »

No te płyty gazowe bez płomienia, te Solgazu robią wrażenie. Nawet nie trzeba wybierać najwyższej linii, tylko wystarczy Optimex, by mieć fajny bajer w kuchni. A sterowanie dotykowe, czy też szybkość czyszczenia i doprowadzania kuchni do stanu z przed gotowania w tym przypadku to duży plus.
ODPOWIEDZ