Nielubiany remont

Twoje miejsce na ogłoszenia różnej maści

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
kasiunia
Mistrz dyskusji
Posty: 140
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:55 am

Nielubiany remont

Post autor: kasiunia »

Nielubiany remont? a może znajdzie się ktoś , kto lubi remontować. Nie mylić proszę z koniecznością remontu bo to normalne. Sami remontujecie czy korzystacie z oferty firm remontowych? Jeśli macie pokoje w których tapetowaliście ściany to z pewnością wiecie jak ważną czynnością jest podklejanie tapety .Bo zawsze znajdzie się miejsce, gdzie trzeba tą tapetę poprawić. Zgodzicie się z e mną?
foxi
Mistrz dyskusji
Posty: 131
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:54 pm

Re: Nielubiany remont

Post autor: foxi »

Remonty ogarniamy już od dawna samodzielnie a dokładniej mój mąż. Widać ,że ma już dużą wprawę w pracach budowlanych a jak przypomnę sobie jak zaczynał to wcale tak różowo to nie wyglądało. Malowanie ścian czy sufitów - to już dawno przestało być problemem. Kiedy pierwszy raz kładł styropian na sufity to też łatwo nie było ale w internecie znalazł wszelkie niezbędne informacje i poradniki.
Violuśka
Mistrz dyskusji
Posty: 119
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:39 am

Re: Nielubiany remont

Post autor: Violuśka »

No ,cóż, nikt nie lubi remontów ale doskonale zdajemy sobie sprawę z tego ,że trzeba je zrealizować jeśli zależy nam na czystości i świeżości w naszym domu. Trzeba też zdać sobie sprawę z tego ,że sa to dość drogie usługi i jeśli tylko możemy i chcemy to warto wykonać przynajmniej część prac we własnym zakresie. Mój brat przy okazji takich prac korzysta z poradników budowlano- remontowych i tam dowiedział się między innymi czym odtłuścić powierzchnię pod silikon .Takich rad jest tam całe mnóstwo , warto więc tam co jakiś zajrzeć.
simona
Maestro
Posty: 206
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:24 pm

Re: Nielubiany remont

Post autor: simona »

A co z instalacją elektryczną? Znaleźliście już dobrych fachowców do wykończenia? Jednym z nich jest elektryk, usługi elektryczne Katowice ENERGPOL: https://wzu-energpol.pl/ . Jestem pewna, że to będzie świetny wybór.
ODPOWIEDZ