Jak często musicie płacić za porady lekarzy? bo kolejka długa?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
Brunetka
Dyskutant
Posty: 30
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:33 pm

Jak często musicie płacić za porady lekarzy? bo kolejka długa?

Post autor: Brunetka »

Jak często musicie płacić za porady lekarzy? bo kolejka długa do tego samego świadczenia na nfz?
rozek
Rozmówca
Posty: 47
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:54 am

Re: Jak często musicie płacić za porady lekarzy? bo kolejka długa?

Post autor: rozek »

Oj kolejki to są naprawde konkretne i chyba kazdy, kto próbował sie dostac do specjalisty, to zdaje sobie z tego swietnie sprawe. Ja jak potrzebuje sie szybko dostac do lekarza, to w Centrum Medycznym Damiana sie zapisuje i mam problem z glowy
Turkus
Mistrz dyskusji
Posty: 151
Rejestracja: czw mar 11, 2021 6:34 pm

Re: Jak często musicie płacić za porady lekarzy? bo kolejka długa?

Post autor: Turkus »

rozek pisze: pn kwie 11, 2022 10:46 am Oj kolejki to są naprawde konkretne i chyba kazdy, kto próbował sie dostac do specjalisty, to zdaje sobie z tego swietnie sprawe.
U nas to samo jest, dajcie spokój, czekania tyle, że można zakwitnąć.
Dlatego ja ostatnio na wizyty online się umawiam do specjalistów, wiecie takie na video,
gdzie można porozmawiać, leki dostać, skierowania itd.
Tu https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
w razie potrzeby śmiało polecę.
meduza
Rozmówca
Posty: 75
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:30 am

Re: Jak często musicie płacić za porady lekarzy? bo kolejka długa?

Post autor: meduza »

Wiadomo że jak pilnie potrzebujesz pomocy to niestety płacisz, poza tym kiedy potrzebujesz naprawdę dobrego specjalisty to też nie ma co na tym oszczędzać. Ja na przykład w szpitalu medicover znalazłam specjalistów od endometriozy jakich na pewno nie znajdziesz na nfz, od razu wiedzieli co mi dolega i jak to leczyć
ODPOWIEDZ