kosmetyki wegańskie

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
kitka55
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:14 am

kosmetyki wegańskie

Post autor: kitka55 »

szukam dobrych jakościowo, skutecznych i bezpiecznych kosmetyków wegańskich. Czytałam ostatnio, ze produkty, których na co dzień używają Azjatki takie są i faktycznie trzeba im przyznać, ze znają się na pielęgnacji jak mało kto. Tylko czy w Polsce można dostać takie kosmetyki w rozsądnej cenie ?
ellenka
Rozmówca
Posty: 60
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:30 am

Re: kosmetyki wegańskie

Post autor: ellenka »

no pewnie, zerknij sobie chociażby na firmę Muldream. Ja używam ich kosmetyków od kilku miesięcy i uwierz mi, w tym czasie kondycja mojej problematycznej i wrażliwej skóry bardzo się poprawiła. Dostaniesz je w ich e-sklepie albo w drogeriach Douglas. Cenowo jak na moje oko bardzo rozsądnie biorąc pod uwagę ich jakość i skuteczność :)
kitka55
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:14 am

Re: kosmetyki wegańskie

Post autor: kitka55 »

ellenka pisze: pt sty 21, 2022 8:11 am no pewnie, zerknij sobie chociażby na firmę Muldream. Ja używam ich kosmetyków od kilku miesięcy i uwierz mi, w tym czasie kondycja mojej problematycznej i wrażliwej skóry bardzo się poprawiła. Dostaniesz je w ich e-sklepie albo w drogeriach Douglas. Cenowo jak na moje oko bardzo rozsądnie biorąc pod uwagę ich jakość i skuteczność :)
o super dzięki bardzo za pomoc :) wybieram się w weekend do galerii i z tego co wiem jest tam Douglas także wstąpię na pewno i się zorientuję w temacie.
rozek
Rozmówca
Posty: 47
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:54 am

Re: kosmetyki wegańskie

Post autor: rozek »

serio te kosmetyki wegańskie są takie dobre? co nieco słyszalam, ale jakos nigdy ich nie stosowalam
klepka
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:46 am

Re: kosmetyki wegańskie

Post autor: klepka »

Serio :) Naprawde warte uwagi. Jesli jeszcze nie stosowalas, to sobie konieczne wyprobuj i sie sama na sobie przekonasz :)
hurtownia szamponów do włosów EDG b2b.europedg.pl/kategorie-produktow/szampony
rozek
Rozmówca
Posty: 47
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:54 am

Re: kosmetyki wegańskie

Post autor: rozek »

No wlasnie nie stosowalam, ale chetnie wypróbuje :) a polecisz mi jakies takie swoje weganskie ,,perełki'' ?
meduza
Rozmówca
Posty: 75
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:30 am

Re: kosmetyki wegańskie

Post autor: meduza »

Kosmetyki wegańskie znajdziesz też w tej https://ekodrogeria.pl/ internetowej drogerii. Ja mam tam zawsze co zamówić, bo są też środki czystości odpowiednie dla dzieci czy alergików. Oczywiście jest też duży wybór moich ulubionych marek
klepka
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:46 am

Re: kosmetyki wegańskie

Post autor: klepka »

Tołpa ma fajny wybór kosmetyków wegańskich :) wejdz sobie na Notino i poprzeglądaj,tam czesto mozna jakas fajną promocje trafić, ja wtedy zamawiam nawet wiecej kosmetykow, bo sie oplaca cenowo
hurtownia szamponów do włosów EDG b2b.europedg.pl/kategorie-produktow/szampony
ODPOWIEDZ