Praca w domu - nie męczy was?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
Awatar użytkownika
Cezar
Rozmówca
Posty: 66
Rejestracja: pt mar 12, 2021 5:00 pm

Praca w domu - nie męczy was?

Post autor: Cezar »

Praca w domu - nie męczy was?
ta cała pandemia, praca zdalna itd, dla mnie to troche wyczerpujace
Veni, Vidi, Vici
mencior
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:37 am

Re: Praca w domu - nie męczy was?

Post autor: mencior »

teraz już nie choć początki łatwe nie były. Największy problem miałem z internetem, pracowałem wcześniej na takim mobilnym i często zacinał czy tracił sygnał co bardzo utrudniało pracę. Ale odkąd zmieniłem go na światłowód z Elpos ( Białystok) to już narzekać nie mogę, wszystko śmiga jak trzeba. Ta firma to ogólnie jeden z lepszych lokalnych dostawców usług.
dzikus
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 6:38 pm

Re: Praca w domu - nie męczy was?

Post autor: dzikus »

praca w domu ma wiele plusów, ja zresztą jestem zadowolony z tego, ze tak wiele kwestii można online załatwić, cieszę się, że są szkolenia internetowe, już kilka razy uczestniczyłem w tych organizowanych przed Akademię Wiedza i praktyka, świetnie były prowadzone
agnasa
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:31 pm

Re: Praca w domu - nie męczy was?

Post autor: agnasa »

taka praca zupelnie mnie nie męczy, cieszę się, że mogę w ten sposób prowadzić swój biznes, nawet szkolenia dotyczące BHP załatwiam online, korzystam z portalbhp.pl gdzie mam zawsze aktualne informacje i dużo materiałów wideo
fores
Maestro
Posty: 225
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:46 am

Re: Praca w domu - nie męczy was?

Post autor: fores »

Ja prowadzę własną firmę. Część zadań mogę wykonywać z domu, co uważam jest ogromnym plusem. Część natomiast wykonuje w terenie. Obecnie poszukuję ekranu, na którym będę wstanie wyświetlać tablice wyników. Widziałem, że można takie ekrany wynająć tutaj https://flexvision.pl/artykuly/tablice- ... grywki-i10 . Ktoś z was korzystał z ich usług?
Piter55
Rozmówca
Posty: 52
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:39 am

Re: Praca w domu - nie męczy was?

Post autor: Piter55 »

Do wszystkiego można się przyzwyczaić i co najważniejsze coraz więcej osób chce pracować z domu. To często oszczędność czasu na dojazdy i mniejsze problemy na przykład kiedy mamy dziecko. Dlatego kompletnie się to zmienia, tym bardziej w okresie pandemii. Jednka warto pamiętać, że taką pracę również obowiązują przepisy które też się aktualnie zmieniły i możecie o nich dowiedzieć się więcej z artykułu https://debica24.eu/artykul/nowe-przepi ... acy/930656 który na pewno ułatwi podjęcie odpowiednich decyzji i przygotowania się od strony pracodawcy.
Wojtiz
Rozmówca
Posty: 94
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:12 am

Re: Praca w domu - nie męczy was?

Post autor: Wojtiz »

Praca zdalna aktualnie też jest regulowana w kodeksie pracy, dlatego zatrudniając pracowników w takiej formie warto wiedzieć jak powinno to wyglądać. Jeżeli szukasz konkretnej pomocy w tym zakresie to jak najbardziej mogę polecić do sprawdzenia ofertę szkoleń przygotowaną przez https://szkolenia-css.pl/szkolenia-otwarte/prawo-pracy/ gdzie znajdziecie m.in " Praca zdalna w Kodeksie pracy 2023 - wzór regulaminu pracy ze szczegółowym omówieniem". Warto mieć na uwadze i w odpowiedni sposób się do tego przygotować, pozdrawiam!
ODPOWIEDZ