Jakie kosmetyki do twarzy stosujecie najczęściej?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
IrenaS
Mistrz dyskusji
Posty: 131
Rejestracja: pn mar 15, 2021 6:28 pm

Jakie kosmetyki do twarzy stosujecie najczęściej?

Post autor: IrenaS »

Jakie kosmetyki do twarzy stosujecie najczęściej?
macie ulubione? :roll:
vigi
Świeżak
Posty: 13
Rejestracja: czw lis 25, 2021 11:05 pm

Re: Jakie kosmetyki do twarzy stosujecie najczęściej?

Post autor: vigi »

Prawda jest taka, że zawsze należy stawiać na jakość oraz praktyczne rozwiązania. Zawsze ważne jest to, aby wszystko dopasować do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj <regulamin> . Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych propozycji.
Sara
Dyskutant
Posty: 43
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:08 pm

Re: Jakie kosmetyki do twarzy stosujecie najczęściej?

Post autor: Sara »

Od jakiegoś czasu stosuję serum z serii Hyalurogel z Mixy. Świetnie się sprawdza. Ma dobry skład, z kawasem hialuronowym, czyli nawilżający i nicynamidem, który redukuje niedoskonałości.
agnasa
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:31 pm

Re: Jakie kosmetyki do twarzy stosujecie najczęściej?

Post autor: agnasa »

aktualnie korzystam z kosmetyków robionych w aptece, mam blisko DOZ, to chyba jedno z niewielu miejsc gdzie jeszcze robią takie produkty
ellenka
Rozmówca
Posty: 60
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:30 am

Re: Jakie kosmetyki do twarzy stosujecie najczęściej?

Post autor: ellenka »

ja staram się wybierać tylko kosmetyki naturalne i wegańskie, to ważne zwłaszcza jeśli mowa o produktach do pielęgnacji twarzy :) Jeśli chodzi o konkretną markę to polecam szczególnie Muldream :) Wysoka jakość, super skuteczność a do tego rozsądne ceny. Ja kupuję je zwykle w sklepie internetowym tej firmy ale widziałam, ze są też dostępne w drogeriach Douglas.
Violuśka
Mistrz dyskusji
Posty: 119
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:39 am

Re: Jakie kosmetyki do twarzy stosujecie najczęściej?

Post autor: Violuśka »

Nie korzystam z jednej firmy. Chodzi o to by kosmetyki były naturalne.
Wiesław
Rozmówca
Posty: 45
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:28 am

Re: Jakie kosmetyki do twarzy stosujecie najczęściej?

Post autor: Wiesław »

Ja tam lubię stosować produkty, za które nie przepłacam.
kitka55
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:14 am

Re: Jakie kosmetyki do twarzy stosujecie najczęściej?

Post autor: kitka55 »

ellenka pisze: pn gru 20, 2021 9:51 am ja staram się wybierać tylko kosmetyki naturalne i wegańskie, to ważne zwłaszcza jeśli mowa o produktach do pielęgnacji twarzy :) Jeśli chodzi o konkretną markę to polecam szczególnie Muldream :) Wysoka jakość, super skuteczność a do tego rozsądne ceny. Ja kupuję je zwykle w sklepie internetowym tej firmy ale widziałam, ze są też dostępne w drogeriach Douglas.
no to prawda, ja ostatnio w Douglasie kupiłam sobie tą ampułkę nawilżającą i zestaw masek w płachcie. po pierwszych dniach użytkowania super wrażenia, już natychmiast po nałożeniu kosmetyku czuć i widać różnicę.
Sylwia
Świeżak
Posty: 14
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:47 pm

Re: Jakie kosmetyki do twarzy stosujecie najczęściej?

Post autor: Sylwia »

Wybór kosmetyków jest ogromny. Kremy, peelingi, toniki i dużo więcej. Myślę, że warto szukać kosmetyków naturalnych, bo są dużo bardziej przyjazne dla naszej skóry. Jest sporo polskich firm kosmetycznych, które mają je w ofercie. Szeroki asortyment ma np. marka L'Biotica. Na temat firmy i jej produktów tutaj macie artykuł <regulamin>
Lotka
Dyskutant
Posty: 34
Rejestracja: śr gru 08, 2021 11:25 am

Re: Jakie kosmetyki do twarzy stosujecie najczęściej?

Post autor: Lotka »

Często mam problem z zaczerwienioną, swędzącą skórą powiek i wtedy bardzo dobrze sprawdza się u mnie Atoderm Intensive eye Biodermy. Jest to produkt, bez którego nie wyobrażam sobie już codziennej pielęgnacji, bo przynosi mi naprawdę wielką ulgę. Łagodzi podrażnienia i niweluje swędzenie a opuchlizna schodzi, dlatego mam go zawsze przy sobie.
Załączniki
eye_6.jpg
ODPOWIEDZ