Kupujecie ubrania przez net?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
IrenaS
Mistrz dyskusji
Posty: 131
Rejestracja: pn mar 15, 2021 6:28 pm

Kupujecie ubrania przez net?

Post autor: IrenaS »

Kupujecie ubrania w sklepach internetowych?
Podpowiedzcie jak rozpoznać w takim sklepie ubrania dobrej jakości.
simona
Maestro
Posty: 206
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:24 pm

Re: Kupujecie ubrania przez net?

Post autor: simona »

Warto także wziąć pod uwagę modne ubrania i dodatki. Jeśli znasz styl danej osoby to na pewno wybierzesz coś fajnego. Zajrzyj do sklepu https://supersklep.pl/nerki gdzie znajdziesz wiele propozycji - między innymi oryginalne dodatki do stylizacji, takie jak modne nerki.
Lotka
Dyskutant
Posty: 33
Rejestracja: śr gru 08, 2021 11:25 am

Re: Kupujecie ubrania przez net?

Post autor: Lotka »

Kupuję online z sieciówek, które znam, dlatego wiem mniej więcej jakiej jakości się spodziewać
Lissie
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 25, 2021 7:44 am

Re: Kupujecie ubrania przez net?

Post autor: Lissie »

Ja bardzo często wybieram takie oferty jak najtańszy outlet online . Można w nim bowiem znaleźć świetnej jakości, markową odzież od znanych producentów. Są to zarówno ubrania męskie, jak i ubrania damskie, a wybór w tym przypadku jest naprawdę duży. Ponadto na pewno nie musimy tutaj obawiać się o wygórowane ceny:)
ellenka
Rozmówca
Posty: 60
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:30 am

Re: Kupujecie ubrania przez net?

Post autor: ellenka »

No pewnie, że tak. szczerze mówiąc to nie pamiętam już kiedy ostatni raz odwiedziłam galerię handlową. Generalnie jak chcę wiedzieć co jest aktualnie na topie i co będzie modne w przyszłym sezonie to też zaglądam na blogi modowe takie jak na przykład Modowy Zakątek https://modowyzakatek.pl/. znajdziecie tu wiele ciekawych artykułów, poczytacie na temat życia projektantów czy wydarzeń modowych.
simona
Maestro
Posty: 206
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:24 pm

Re: Kupujecie ubrania przez net?

Post autor: simona »

Ja kupuję ubrania przez net bo to wygodne i na czasie. Oczywiście warto sobie sprawdzać takie kwestie jak rozmiary spodni damskich: https://youneedit.pl/Rozmiary-damskich- ... 36841.html . Wybór odpowiedniego rozmiaru ubrań jest bardzo ważny.
Wiesław
Rozmówca
Posty: 45
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:28 am

Re: Kupujecie ubrania przez net?

Post autor: Wiesław »

Nie widzę w tym absolutnie niczego dziwnego. Dzisiaj zakupy online to przecież standard.
Violuśka
Mistrz dyskusji
Posty: 119
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:39 am

Re: Kupujecie ubrania przez net?

Post autor: Violuśka »

Zakupy przez internet ? - czemu nie , nie mam z tym problemów. Trzeba jednak do tematy podejść z głową i być świadomym swych wyborów konsumentem. Dobrze jest wiedzieć czym kierować się przy wyborze nawet tak prozaicznych rzeczy jak kurtka zimowa czy sweter dla naszego męża czy chłopaka. Zajrzyjcie proszę tutaj - to całkiem niezły informator na temat świadomych decyzji podczas zakupów. Jeśli uświadomimy sobie pewne prawidła z pewnością zaoszczędzimy trochę kasy.
kitka55
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:14 am

Re: Kupujecie ubrania przez net?

Post autor: kitka55 »

tak, zdarza mi się kupować ubrania czy buty w internecie :) zawsze szukam jakiś dobrych okazji a przy tym wybieram sklepy, w których mogę otrzymać dodatkowo zwrot za zakupy takie jak na przykład eobuwie ( ale ta lista jest bardziej rozbudowana). tu polecam aplikację Provema, daje duże możliwości w tym temacie :)
Wiesław
Rozmówca
Posty: 45
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:28 am

Re: Kupujecie ubrania przez net?

Post autor: Wiesław »

Ja ostatnio coraz częściej stawiam na zakupy internetowe, bo jest to po prostu wygodniejsze.
ODPOWIEDZ