Jaki biznes chciałbys prowadzić lub prowadzisz?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
Adminforum
Site Admin
Posty: 21
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:41 pm

Jaki biznes chciałbys prowadzić lub prowadzisz?

Post autor: Adminforum »

Jaki biznes chciałbys prowadzić lub prowadzisz?
Jest coś o czym marzysz w sferze biznesowej?
Wiesław
Rozmówca
Posty: 45
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:28 am

Re: Jaki biznes chciałbys prowadzić lub prowadzisz?

Post autor: Wiesław »

Moim zdaniem powinniście przede wszystkim dobrze zastanowić się nad tym, co realnie mogłoby zadziałać u Was najkorzystniej w tym zakresie.
agnasa
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:31 pm

Re: Jaki biznes chciałbys prowadzić lub prowadzisz?

Post autor: agnasa »

jak się odnajdujecie w polskim ładzie? Rozliczanie pracowników to teraz już w ogóle zroiło się czarną magią, dobrze, że mam wykupiony abonament w portalkadrowy.pl wszystko jest tam wprowadzane na bieżaco
Sylwia
Świeżak
Posty: 14
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:47 pm

Re: Jaki biznes chciałbys prowadzić lub prowadzisz?

Post autor: Sylwia »

Jestem freelancerem. W jednym miesiącu zarabiam mniej w drugim więcej. Dlatego bardzo dbam o optymalizację kosztów prowadzenia biznesu. Jednym z elementów takiej optymalizacji w moim przypadku stało się wynajęcie wirtualnego biura. Za lokal stacjonarny w Warszawie płaciłam krocie a teraz płacę za wirtualne biuro naprawdę niewiele. Tutaj https://wirtualnebiuro360.pl/cennik/ możecie sprawdzić cennik wirtualnego biura w Warszawie, z którego ja korzystam. Ceny startują od 30 zł. Moim zdaniem taka kompleksowa usługa w takiej cenie zdecydowanie przyda się każdemu.
ellenka
Rozmówca
Posty: 60
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:30 am

Re: Jaki biznes chciałbys prowadzić lub prowadzisz?

Post autor: ellenka »

ja od zawsze chciałam stworzyć swoją autorską linię kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Jakiś czas temu udało się to marzenie zrealizować :) jeśli też chcecie iść w produkcję czy to kosmetyków czy na przykład suplementów diety ro warto nawiązać współpracę z firmą Oqema https://oqema.pl/. Oni od lat zajmują się dystrybucją oraz importem surowców chemicznych, które są nieodłącznym elementem gotowego produktu, który trafia do klienta.
fores
Maestro
Posty: 225
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:46 am

Re: Jaki biznes chciałbys prowadzić lub prowadzisz?

Post autor: fores »

Ja biznes zacząłem prowadzić w temacie sklepu stacjonarnego z kosmetykami. Ale muszę mieć dobrą reklamę żeby go rozkręcić. Tutaj <naruszenie regulaminu> właśnie patrzę na ofertę firmy która się zajmuje promocją online, taka reklama jest mi potrzebna.
brzeczymucha
Dyskutant
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 7:59 am

Re: Jaki biznes chciałbys prowadzić lub prowadzisz?

Post autor: brzeczymucha »

agnasa korzystałaś z okresu próbnego? Widziałam, że portalkadrowy.pl ma taką opcję chętnie bym sprawdziła materiały z tego portalu, szukam czegoś co by gromadziło wiedzę w jednym miejscu
foxi
Mistrz dyskusji
Posty: 131
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:54 pm

Re: Jaki biznes chciałbys prowadzić lub prowadzisz?

Post autor: foxi »

Kilka słów o biznesie jako takim , bez wskazywania branży. Otóż większość firm współpracuje z klientami i czym lepiej się ich obsługuje tym nasze założenia biznesowe mogą się spełnić z większym prawdopodobieństwem. Bardzo ważnym elementem dobrze funkcjonującej firmy jest komunikacja wewnątrz organizacji - zespołu, firmy itp. Jeśli chcecie wiedzieć jak poprawić komunikację w firmie zapraszam do lektury.
Wiesław
Rozmówca
Posty: 45
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:28 am

Re: Jaki biznes chciałbys prowadzić lub prowadzisz?

Post autor: Wiesław »

To ważne kwestie, więc warto przede wszystkim przemyśleć, jakie rozwiązania okazałyby się dla Was szczególnie korzystne.
Wojtiz
Rozmówca
Posty: 94
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:12 am

Re: Jaki biznes chciałbys prowadzić lub prowadzisz?

Post autor: Wojtiz »

Przede wszystkim jeśli jesteście na etapie poszukiwań przede wszystkim ciekawych firm do współpracy dla rozwoju swojego biznesu w branży e-commerce, którą cechuje doświadczenie i umiejętnościami w zakresie tworzenia rozbudowanych aplikacji mobilnych i dopracowania jej pod konkretne potrzeby to mogę zdecydowanie polecić firmę Appchance https://appchance.com/pl/blog w przypadku których można liczyć na partnerskie podejście do tematu oraz dużą wiedzę którą również się chętnie dzielą. Jednocześnie z ich bloga zaczerpniesz dawkę wskazówek dla rozwoju swojego biznesu także w branży ecommerce.
ODPOWIEDZ