Jaki biznes chciałbys prowadzić lub prowadzisz?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
Violuśka
Mistrz dyskusji
Posty: 119
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:39 am

Re: Jaki biznes chciałbys prowadzić lub prowadzisz?

Post autor: Violuśka »

Wiele osób prowadzi swój biznes, który oparty jest po prostu na handlu. Warto więc pomyśleć o usprawnieniu procesu obsługi klientów .Co powiecie na taki kiosk samoobsługowy , który jest w stanie przyjąć zamówienie oraz płatność za nie. To oszczędność czasu dla klientów oraz możliwość przesunięcia osób pracujących przy bezpośredniej obsłudze do innego działu w firmie.
simona
Maestro
Posty: 206
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:24 pm

Re: Jaki biznes chciałbys prowadzić lub prowadzisz?

Post autor: simona »

Współpraca z profesjonalną agencją reklamową to podstawa sukcesu. Ja osobiście polecam materiały reklamowe chojnice: https://haiku.com.pl/materialy-reklamowe/ . Z tą firmą współpracuję od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Polecam zapoznać się bliżej z ich ofertą przedstawioną na ich internetowej witrynie.
Wojtiz
Rozmówca
Posty: 94
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:12 am

Re: Jaki biznes chciałbys prowadzić lub prowadzisz?

Post autor: Wojtiz »

Dzięki Sky - Shop udało mi się rozpocząć prowadzenie swojego sklepu internetowego bez magazynu i wielu formalności. To dobry sposób na naukę prowadzenia swojej działalności w sieci. Polecam to rozwiązanie i zachęcam do zadawania pytań, chętnie podzielę się swoim doświadczeniem.Jeśli chcecie tak jak ja zacząć działać w Sky - Shop zachęcam do przeczytania: https://autopay.pl/baza-wiedzy/blog/eco ... -platformy
kasiunia
Mistrz dyskusji
Posty: 140
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:55 am

Re: Jaki biznes chciałbys prowadzić lub prowadzisz?

Post autor: kasiunia »

Jeśli dopiero szukacie swojego miejsca na rynku i chcielibyście zaistnieć w którejś z branż związanych z precyzją w obróbce metali to oferta jaką przedstawia firma Fasanio jest dla was. Myślę ,że informacja o tym ,że firma ta oferuje laserowe cięcie aluminium powinna was zainteresować. Warto za wczasu szukać kontrahentów biznesowych.
ODPOWIEDZ