Złoty pierścionek - u jubilera czy nie?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
IrenaS
Mistrz dyskusji
Posty: 131
Rejestracja: pn mar 15, 2021 6:28 pm

Złoty pierścionek - u jubilera czy nie?

Post autor: IrenaS »

Złoty pierścionek - u jubilera czy nie?
Gdzie się kupi pewnie, że mnie nikt nie okantuje na karatach?
Dyziek
Rozmówca
Posty: 85
Rejestracja: ndz mar 21, 2021 9:21 am

Re: Złoty pierścionek - u jubilera czy nie?

Post autor: Dyziek »

Jak już kupować taką biżuterię jak złoty pierścionek, czyli bądź co bądź z lepszej półki, to wg mnie zdecydowanie u jubilera.
Z takich sprawdzonych mogę podsunąć Ci laru.pl, tu link: https://laru.pl/10-pierscionki
mają dobre ceny na złoto, bardzo ładne wyroby no i sama przesyłka dobrze zapakowana, szybko dochodzi :)
sorajka
Dyskutant
Posty: 15
Rejestracja: pn lis 29, 2021 5:58 pm

Re: Złoty pierścionek - u jubilera czy nie?

Post autor: sorajka »

Sklepy jubilerskie to najlepsze wyjście,bezpiecznie,pewnie, a czasami nawet można trafić na dobre promocje.
Karin92
Rozmówca
Posty: 50
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:25 pm

Re: Złoty pierścionek - u jubilera czy nie?

Post autor: Karin92 »

Nie jestem pewna, ale u jubilera może być drożej niż w sklepach z biżuterią. A teraz bez problemu można znaleźć sklep z dobrej jakości pierścionkami. Widziałam, że tutaj jest piękny pierścionek z białego złota z brylantami i szmaragdem . Na pewno spodoba się skromnej, ale eleganckiej kobiecie z klasą, niezależnie od wieku. Ma piękny, ponadczasowy styl.

<Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!>
Wojtiz
Rozmówca
Posty: 94
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:12 am

Re: Złoty pierścionek - u jubilera czy nie?

Post autor: Wojtiz »

Według mnie jeśli chodzi o skuteczne i bezpieczne inwestycje w złoto to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą mennicy skarbowej. Bardzo wygodna opcja kupna kruszców i to w dobrych cenach oraz naprawdę szybki realizacjami względem konkurencji.
ODPOWIEDZ