Ulubione miejsce wakacji poza Polską?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
Adminforum
Site Admin
Posty: 21
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:41 pm

Ulubione miejsce wakacji poza Polską?

Post autor: Adminforum »

Ulubione miejsce wakacji poza Polską?
Wybierz jedno, które najbardziej Ci się podobało i daj znać innym, gdzie warto wyskoczyć :)
IrenaS
Mistrz dyskusji
Posty: 131
Rejestracja: pn mar 15, 2021 6:28 pm

Re: Ulubione miejsce wakacji poza Polską?

Post autor: IrenaS »

Jak ktoś nie lubi śródziemnomorskich klimatów, a woli piękne plaże bez tłumów, niesamowite wydmy i czystą, ożywczą wodę morską to polecam wyspę Sylt w Niemczech.
I koniecznie zjedzcie tam owoce morza u Goscha :)
Violuśka
Mistrz dyskusji
Posty: 119
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:39 am

Re: Ulubione miejsce wakacji poza Polską?

Post autor: Violuśka »

Jak już ten temat poruszono to zdecydowanie Chorwacja, choć dzisiaj doszła jeszcze Grecja i Hiszpania. Piękne kraje
Olesia
Rozmówca
Posty: 48
Rejestracja: śr gru 15, 2021 12:05 am

Re: Ulubione miejsce wakacji poza Polską?

Post autor: Olesia »

Też lubię wakacje nad ciepłym morzem, ale zdecydowanie bardziej lubię greckie wyspy w tym oczywiście Rodos. Pływanie po ciepłych wodach i zwiedzanie ciekawych miejsc, albo nurkowanie wypełnia całe 2 lub 3 tygodnie jakie przeznaczam na wakacje. Na Rodos dobrze jest korzystać z wycieczek organizowanych przez biuro podróży Rodos po polsku https://rodospopolsku.pl/bo potrafią zorganizować czas w bardzo ciekawy sposób. Polki prowadzące to biuro znają okolicę od podszewki, mieszkają tam na stałe.
scesny
Rozmówca
Posty: 80
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:15 pm

Re: Ulubione miejsce wakacji poza Polską?

Post autor: scesny »

W Europie jest sporo fajnych miejsc. Całe Bałkany to jeden fajny obszar do zwiedzenia. Nie trzeba siedzieć w jednym hotelu, bo to nuda. My wolimy objazdówki, bo zyskujemy po prostu na zwiedzaniu. Wytwórnia Wypraw na same Bałkany ma kilka wycieczek i to takich całkiem fajnych. Warto popatrzeć na ich program, by się przekonać jak to wyglada.
meduza
Rozmówca
Posty: 75
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:30 am

Re: Ulubione miejsce wakacji poza Polską?

Post autor: meduza »

Też uważam że Bałkany są piękne, całe południe Europy jest super ale chyba Bałkany są mi najbliższe. Tym razem chcę tam wrócić ale samochodem, żeby jak najwięcej zwiedzić. Mam zamiar wynająć auto, takie większe, rodzinne. Sprawdzałam nawet tu https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-sam ... an-lawica/ co oferuje wypożyczalnia samochodów w Poznaniu
ODPOWIEDZ