Jak wybrać wygodny materac?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
Miotacz
Rozmówca
Posty: 64
Rejestracja: śr cze 02, 2021 8:55 am

Jak wybrać wygodny materac?

Post autor: Miotacz »

Jak wybrać wygodny materac?
od czego zależy czy takie coś nam podpasuje czy nie?
Turkus
Mistrz dyskusji
Posty: 151
Rejestracja: czw mar 11, 2021 6:34 pm

Re: Jak wybrać wygodny materac?

Post autor: Turkus »

Hm to trudno powiedzieć, bo każdy ma trochę inne ciało i inną twardość lubi,
jak za bardzo nie jesteś sam w stanie tego okreslić, to po prostu postaw na cos takiego,
jak materace wysokoelastyczne - one się dopasowują do ciała więc masz większą pewność,
że będzie Ci się na takim wygodnie spało.
Poczytaj tu: https://vegehome.pl/239-wysokoelastyczne - jest do nich bardzo fajny opis :)
Violuśka
Mistrz dyskusji
Posty: 119
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:39 am

Re: Jak wybrać wygodny materac?

Post autor: Violuśka »

Przede wszystkim sami musicie wiedzieć jaki materac jest wam potrzebny - mam tu na myśli jego twardość i fakt czy czasem nie jesteście alergikami. Zajrzyjcie na stronę producenta materacy firmę Hilding .Znajdziecie tam bardzo wygodne materace piankowe ,materace sprężynowe lub hybrydowe. Każdy znajdzie coś dla siebie a różne inne dodatki niezbędne w łóżku w sypialni - także się znajdą.
Karin92
Rozmówca
Posty: 50
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:25 pm

Re: Jak wybrać wygodny materac?

Post autor: Karin92 »

Zgodzę się z Tobą. Materace piankowe wybierane są przez wiele osób. Są one stosunkowo uniwersalne i wpasowują się w gust wielu osób. Obecnie taki materac bez problemu można zamówić w sieci. Warto popatrzeć np. tu https://mebleimaterace.pl/c/materace/materace-piankowe/ , bo wybór jest spory i ceny konkurencyjne.
foxi
Mistrz dyskusji
Posty: 131
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:54 pm

Re: Jak wybrać wygodny materac?

Post autor: foxi »

W sypialni najważniejszym meblem jest moim zdaniem łóżko . Właśnie w sypialni spędzamy około 1/3 część naszego życia, musimy więc zadbać o to by zregenerować się w komfortowych warunkach. Uważam ,że t o właśnie dobrej klasy i wykonany z odpowiednich materiałów materac ma kluczowe znaczenie dla wygody. Kupiliśmy więc materac 200x70 o odpowiedniej twardości i to jest to czego szukaliśmy.
klepka
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:46 am

Re: Jak wybrać wygodny materac?

Post autor: klepka »

Ja to nie wiedzialam na jaki materac dla niemowlaka sie zdecydowac... w koncu znalazłam cos takiego https://materacyk.pl/produkt/materac-lateksowy/ i zamowilam ;) nie zaluje
simona
Maestro
Posty: 206
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:24 pm

Re: Jak wybrać wygodny materac?

Post autor: simona »

Musisz też koniecznie pomyśleć o zakupie łóżka. Bardzo dobrym rozwiązaniem będą łóżka drewniane. Tutaj znajdziesz świetne oferty: https://interbeds.pl/lozka-160x200 . Koniecznie się rozejrzyj.
fores
Maestro
Posty: 225
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:46 am

Re: Jak wybrać wygodny materac?

Post autor: fores »

Kluczowe sypialni zdecydowanie jest wybranie jak najlepszego materaca. Jeśli zastanawiacie się jak dobrać materac do sypialni to mogę zdecydowanie polecić Wam do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez FDM. Na ich stronie znajdziecie wiele artykułów dotyczących tematyki materaców.
Wiesław
Rozmówca
Posty: 45
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:28 am

Re: Jak wybrać wygodny materac?

Post autor: Wiesław »

Tylko że w tym temacie raczej nie powinno być zbyt wielu wątpliwości. Chodzi w końcu przecież o to, by zawsze decydować się na takie materace, które realnie będziecie w stanie wykorzystać w swojej rodzinie. Moim zdaniem powinno być to zawsze priorytetem, więc warto o tym pamiętać!
lorena
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: wt lip 20, 2021 5:48 pm

Re: Jak wybrać wygodny materac?

Post autor: lorena »

No jak chodzi o materace, to niestety - ale czasami trzeba się swoje naszukać, aż znajdziecie się coś idealnego dla siebie... Ja teraz zwróciłam uwagę na firmę Emlar materace i czuję, że tam znajdę coś odpowiedniego dla siebie. Moja znajoma robiła u nich zakupu i bardzo sobie chwaliła ich produkty.
ODPOWIEDZ