Czy taki prezent dla żony będzie ok?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
Miotacz
Rozmówca
Posty: 64
Rejestracja: śr cze 02, 2021 8:55 am

Czy taki prezent dla żony będzie ok?

Post autor: Miotacz »

Moja małżonka bardzo dużo czasu spędza przed lustrem, a jej ulubionymi sklepami sa drogerie i perfumerie :D Nie chcę w prezencie po raz kolejny kupowac jej perfum, albo jakiegoś dużego zestawu kosmetyków tylko coś innego.
Jak uważacie, czy taki pakiet zabiegów upiększających skórę może jej się spodobać https://saywowclinic.pl/top-5-zabiegow- ... obiety-40/ ?
:)
vigi
Świeżak
Posty: 13
Rejestracja: czw lis 25, 2021 11:05 pm

Re: Czy taki prezent dla żony będzie ok?

Post autor: vigi »

Na pewno na tej stronie <regulamin> znajdziecie ciekawe naszyjniki z grawerem. Jest tam bowiem sporo różnych propozycji. Mają tam ciekawy asortyment. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Prawda jest taka, że zawsze należy stawiać na jakość i przede wszystkim funkcjonalne rozwiązania.
agnasa
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:31 pm

Re: Czy taki prezent dla żony będzie ok?

Post autor: agnasa »

lubię wszelkie gadżety związane z układaniem włosów, kupiłam sobie lokówkę curl Styler Babyliss. Robi bardzo fajne fale, podoba mi się ten efekt, na pewno sobie zrobię na święta taką fryzurę.
Violuśka
Mistrz dyskusji
Posty: 119
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:39 am

Re: Czy taki prezent dla żony będzie ok?

Post autor: Violuśka »

Najlepszy prezent dla kobiety to moim zdaniem wyjście do kina czy teatru, restauracja także będzie dobrym wyjściem.
kasiunia
Mistrz dyskusji
Posty: 140
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:55 am

Re: Czy taki prezent dla żony będzie ok?

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że każda kobieta czy dziewczyna ucieszy się z prezentu, który będzie mogła na siebie założyć - słowem chodzi o ciuchy. Jeśli osoba dla której planujecie kupić jakiś ciuch ma typową sylwetkę to nie będzie żadnego problemu z doborem np. bluzki na lato. Zresztą zbliża sie okres wakacyjny i takie ciuchy zawsze będą mile widziane.
agnasa
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:31 pm

Re: Czy taki prezent dla żony będzie ok?

Post autor: agnasa »

gadżety do włosów są super, sama ich mam całkiem sporo, teraz sobie kupiłam lokówkę Babyliss Elegance. Jest świetna, automatyczną lokówką łatwo robi sie loki, są super trwałe, i każdy wyglada idealnie
fores
Maestro
Posty: 225
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:46 am

Re: Czy taki prezent dla żony będzie ok?

Post autor: fores »

Super pomysły

__
biuro wirtualne Wrocław https://biurohello.pl/wirtualne-biuro-wroclaw.html
Olesia
Rozmówca
Posty: 48
Rejestracja: śr gru 15, 2021 12:05 am

Re: Czy taki prezent dla żony będzie ok?

Post autor: Olesia »

Myślę, że ciekawym drobiazgiem dla każdej kobiety może być drobna biżuteria. Lepiej, żeby nie była zbyt droga, żeby obdarowana nie czuła się skrępowana dużą wartością prezentu. Myślę, że można wybrać jeden z naszyjników - chokerów ze sklepu internetowego z biżuterią ze stali szlachetnej Manoki.pl https://www.manoki.pl/uroczy-naszyjnik- ... t9385.html
agnasa
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:31 pm

Re: Czy taki prezent dla żony będzie ok?

Post autor: agnasa »

Uwielbiam wszelkiego rodzaju rzeczy do kąpieli. Jak ktoś chce mi kupić coś co mnie ucieszy to myślę, że 100% trafem będą naturalne kosmetyki do kąpieli. Na pewno z przyjemnością ich będę używała, szczególnie jeśli pachną kwiatowo. Mam dużą wannę i lubię sobie robić raz na jakiś czas relaksującą kąpiel.
kometka
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 3:31 pm

Re: Czy taki prezent dla żony będzie ok?

Post autor: kometka »

A może galanteria skórzana?
Twoja żona powinna być szczęśliwa.
ODPOWIEDZ