Tania apteka

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
Sara
Dyskutant
Posty: 43
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:08 pm

Tania apteka

Post autor: Sara »

Słyszeliście, że w DOZie jest fajna akcja zniżkowa dla seniorów? mogą kupić swoje leki taniej o 20%, warto przekazać bliskim tę informację :)
Lotka
Dyskutant
Posty: 34
Rejestracja: śr gru 08, 2021 11:25 am

Re: Tania apteka

Post autor: Lotka »

Tak, ta promocja już trwa od jakiegoś czasu, moja babcia korzysta z niej regularnie :) Trzeba tylko pamiętać, że obowiązuje codziennie w godzinach 8-12.00.
agnasa
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:31 pm

Re: Tania apteka

Post autor: agnasa »

czy ta promocja dla seniorów obowiązuje też w soboty? powiem o niej rodzicom, mają właśnie leki jakieś do wykupienia
Lotka
Dyskutant
Posty: 34
Rejestracja: śr gru 08, 2021 11:25 am

Re: Tania apteka

Post autor: Lotka »

Tak, również w soboty ta promocja obowiązuje, warto skorzystać, bo 20% to niemało.
Desta
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: czw gru 02, 2021 8:22 pm

Re: Tania apteka

Post autor: Desta »

A dla osób w jakim wieku jest ta promocja w doz? bo senior to dość ogólne pojęcie.
agnasa
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:31 pm

Re: Tania apteka

Post autor: agnasa »

promocja w DOZ jest dla osób po 60 roku życia ;) trzeba tylko pamiętać o godzinach
simona
Maestro
Posty: 206
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:24 pm

Re: Tania apteka

Post autor: simona »

To bardzo ważne aby dbać o zdrowie. W dzisiejszych czasach nawet w aptece można zrobić zakupy online. Wystarczy odwiedzić Aptekę Galen, gdzie znajdziecie najróżniejsze leki i suplementy diety, a także kosmetyki: https://www.aptekagalen.pl/d-vitum-fort ... erozol-6ml .
Desta
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: czw gru 02, 2021 8:22 pm

Re: Tania apteka

Post autor: Desta »

Przekazałam babci informację na temat tej zniżki dla seniorów w DOZ, podjechałam z nią i faktycznie oszczędność 20% na lekach jest bardzo zauważalna.
Brunetka
Dyskutant
Posty: 30
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:33 pm

Re: Tania apteka

Post autor: Brunetka »

Desta pisze: śr mar 09, 2022 9:46 am Przekazałam babci informację na temat tej zniżki dla seniorów w DOZ, podjechałam z nią i faktycznie oszczędność 20% na lekach jest bardzo zauważalna.
o, dzięki za info, nie wiedziałam
kasiunia
Mistrz dyskusji
Posty: 141
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:55 am

Re: Tania apteka

Post autor: kasiunia »

Czy wiecie jaka jest dzienna dawka witaminy d dla dorosłych ? Warto to wiedzieć zarówno jeśli chodzi o dorosłych jak i o dzieci.Okazuje się ,że witamina d jest bardzo ważną dla nasze zdrowia i jej brak należy po prostu regularnie uzupełniać. Pamiętajcie o tym.
ODPOWIEDZ