Tania apteka

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
simona
Maestro
Posty: 206
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:24 pm

Re: Tania apteka

Post autor: simona »

W celu zrobienia takich zakupów warto zajrzeć do sieci. Jedną z lepiej wyposażonych aptek jest Nowa Farmacja. Odsyłam do ich strony internetowej, gdzie znajdziecie wszystkie informacje: https://www.nowafarmacja.pl/preparaty-w ... dla-kobiet .
Desta
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: czw gru 02, 2021 8:22 pm

Re: Tania apteka

Post autor: Desta »

Najlepsze ceny mają teraz w DOZie, zerknijcie sobie. Ja porównałam ceny swoich suplementów w kilku miejscach i jest znacznie taniej :)
Lotka
Dyskutant
Posty: 34
Rejestracja: śr gru 08, 2021 11:25 am

Re: Tania apteka

Post autor: Lotka »

A to też prawda, ja właściwie już w innych aptekach niż doz nie kupuję, mają zdecydowanie najlepsze ceny.
emilie
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:42 am

Re: Tania apteka

Post autor: emilie »

Ja ostatnio weszłam do apteki w przychodni i ceny mnie poraziły, w dozie jednak jest sporo taniej.
Lotka
Dyskutant
Posty: 34
Rejestracja: śr gru 08, 2021 11:25 am

Re: Tania apteka

Post autor: Lotka »

To już na jednym opakowaniu są różnice, a teraz sobie policz na kilku. Ja też kupuję już tylko w doz.
kasiunia
Mistrz dyskusji
Posty: 141
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:55 am

Re: Tania apteka

Post autor: kasiunia »

Tania apteka, to nie znaczy ,że dobra.Pamiętajmy o tym ale lekarstwa były dobrej jakości i o właściwym terminie przydatności do użycia. Koniecznie też zapoznajmy się z niektórymi informacjami na tematy związane z naszym zdrowiem i zdrowiem bliskim. Wiedza na ten temat poprawi stan naszego zdrowia - to jest pewne ale czy wiecie na przykład jakie jest dzienne zapotrzebowanie na witaminę d3 u dzieci ? - bo jest ono różne niż u osób dorosłych. Warto też zapoznać się z informacjami na temat tego jak można uzupełnić niedobory tej witaminy.
Lotka
Dyskutant
Posty: 34
Rejestracja: śr gru 08, 2021 11:25 am

Re: Tania apteka

Post autor: Lotka »

W temacie doz jeszcze, to tam cały czas mają dobre ceny, właśnie zrobiłam większe zakupy, ceny rozsądne.
dzikus
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 6:38 pm

Re: Tania apteka

Post autor: dzikus »

też mi się wydaje, że na tle innych aptek DOZ wypada bardzo dobrze, mają świetne ceny, duży asortyment
emilie
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:42 am

Re: Tania apteka

Post autor: emilie »

Tak, u nas też bez zmian. W dozie mają najlepsze ceny i spory wybór
yolo
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 11, 2022 7:02 pm

Re: Tania apteka

Post autor: yolo »

Też to potwierdzam. Sprawdzałam ceny leków w różnych miejscach, od jakiegoś czasu DOZ jest po prostu bezkonkurencyjny.
ODPOWIEDZ