Odżywka do paznokci

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
Sara
Dyskutant
Posty: 43
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:08 pm

Odżywka do paznokci

Post autor: Sara »

Stosowałyście może jakieś odżywki do paznokci, możecie polecić jakieś konkretne? Ostatnio słyszałam dobre opinie o odżywce z https://victoriavynn.com mam problem z zapuszczeniem paznokci, więc szukam czegoś, co mi w tym pomoże.
ellenka
Rozmówca
Posty: 60
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:30 am

Re: Odżywka do paznokci

Post autor: ellenka »

sczerze polecam odżywki marki Eveline Cosmetics :) osobiście bardzo lubię tą nadająca kolor 6w1 Care Colour Rose. Pielęgnuje, odzywia, stylizuje.
rozek
Rozmówca
Posty: 47
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:54 am

Re: Odżywka do paznokci

Post autor: rozek »

O matko... ja to musze cos konkretnego zastosowac. Mam dramat z paznokciami.. az mi sie rozdwajają i są strasznie łamliwe. Te odzywki serio pomagają?
klepka
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:46 am

Re: Odżywka do paznokci

Post autor: klepka »

Serum do paznokci sobie stosuj, pomoze ci na pewno. Ja tez mialam tragedie a udalo sie je jakoś doprowadzic do ładu :)
hurtownia szamponów do włosów EDG b2b.europedg.pl/kategorie-produktow/szampony
rozek
Rozmówca
Posty: 47
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:54 am

Re: Odżywka do paznokci

Post autor: rozek »

a polecasz jakieś konkretne serum?? jest tego troche z tego co patrzyłam
klepka
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:46 am

Re: Odżywka do paznokci

Post autor: klepka »

Regenerum :) sporo osob poleca i wcale sie nie dziwie, bo naprawde dziala. Paznokcie wzmocnione, odzywione, twardsze. Ja zamawialam z Notino, bo tam było w dobrej cenie
hurtownia szamponów do włosów EDG b2b.europedg.pl/kategorie-produktow/szampony
simona
Maestro
Posty: 206
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:24 pm

Re: Odżywka do paznokci

Post autor: simona »

Warto także zainteresować się zakupem różnych akcesoriów kosmetycznych. Mam na myśli na przykład akcesoria i lakiery do paznokci. Te znajdziecie w tym sklepie internetowym: https://makear.pl/pl/products/606k-loll ... a-824.html .
agnasa
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:31 pm

Re: Odżywka do paznokci

Post autor: agnasa »

Stosowałyście kiedyś lakier hybrydowy 5w1? On łączy właśnie w sobie funkcję bazy, koloru, topu, wyrównania i lakieru wzmacniającego płytkę paznokcia. Dla mnie rewelacja, paznokcie mi się nie łamią, dzięki temu udało mi się w końcu je zapuścić na długość dłuższą niż do opuszka. Cieszę się, że odkryłam ten produkt.
ODPOWIEDZ