Dom

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
foxi
Mistrz dyskusji
Posty: 131
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:54 pm

Dom

Post autor: foxi »

Czy budowalicie dom i możecie się podzielić doświadczeniami ? Jakie problemy was spotkały, każde info będzie mile widziane.
fores
Maestro
Posty: 225
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:46 am

Re: Dom

Post autor: fores »

Ja jako budowlaniec mogę powiedzieć, że dziwię się kiedy słyszę, że ludzie budują domy na własną rękę. Moim zdaniem, od tego są fachowcy. Dlatego, jeśli prowadzisz swoją firmę budowlaną powinieneś zainwestować w porządny sprzęt, jak np. rusztowanie faraone jezdne, które kupisz tutaj https://www.arad.pl/rusztowania-przejez ... e,g30.html
meduza
Rozmówca
Posty: 75
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:30 am

Re: Dom

Post autor: meduza »

chcę kupić dom zlokalizowany jeszcze w obrębie miasta ale poza centrum gdzie jest cisza i spokój, a osiedle Skwer Harmonia w Krakowie to właśnie takie domy w zabudowie szeregowej położone w spokojnej okolicy z masą terenów spacerowych wokół
kasiunia
Mistrz dyskusji
Posty: 141
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:55 am

Re: Dom

Post autor: kasiunia »

Jakiś czas temu podchodziliśmy u mojej siostry do tematu elewacji domu.Zastanawialiśmy się na tym - jakie powinny być elewacje domu z grafitowym dachem .Postanowiliśmy ,że będzie to kolor biały. Firma Dulux oferuje bardzo dobre farby a ponadto malowani elewacji domu parterowego mozna wykonać swoimi siłami. To sa bardzo duże oszczędności.
ODPOWIEDZ