Wypełniacz do paczek

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
Berenika
Dyskutant
Posty: 16
Rejestracja: śr gru 15, 2021 1:46 pm

Wypełniacz do paczek

Post autor: Berenika »

poszukuję wypełniacza do paczek, który będzie ekologiczny (warunek konieczny) i który nie będzie wyglądał odpustowo ( ). Pakuję w kartony małe, szklane buteleczki, potrzebuję je w coś zawinąć. Próbowałam tektury falistej, ale moim zdaniem wygląda nieładnie. Mam zwykły, szary papier pakowy, ale mam wrażenie, że nie zabezpiecza butelek odpowiednio. Najlepsza byłaby pianka, ale PE odpada...
Będę ogromnie wdzięczna za Waszą nieocenioną pomoc!
Anitka
Dyskutant
Posty: 16
Rejestracja: śr gru 15, 2021 1:45 pm

Re: Wypełniacz do paczek

Post autor: Anitka »

Ceramikę otrzymuję zapakowaną w tekturę pociętą w paseczki, i dodatkowo coś w rodzaju rafii/siana?nigdy nic się nie uszkodziło.. jest tektura cięta w takie wzorki też..

Papierow pakowych jest bardzo wiele rodzajów, zerknij sobie najlepiej na stronę:
https://brandsit.pl/papiery-pakowe-z-na ... oja-firme/

Opisane jest tutaj jak wybrać odpowiedni tak aby wszystko wyglądało dobrze, a jednocześnie aby odpowiednio chroniło to co decydujesz się wysłać....
rozek
Rozmówca
Posty: 47
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:54 am

Re: Wypełniacz do paczek

Post autor: rozek »

Sama szukam jakiegoś dobrego producenta ktory robi takie rzeczy
meduza
Rozmówca
Posty: 75
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:30 am

Re: Wypełniacz do paczek

Post autor: meduza »

Bardzo dobra jest też do wypełniania paczek folia bąbelkowa , ja tak zabezpieczałam różne rzeczy do wysyłki ale też szkło do przeprowadzki, warto mieć namiary na dobry sklep z taką folią :)
scesny
Rozmówca
Posty: 80
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:15 pm

Re: Wypełniacz do paczek

Post autor: scesny »

Opakowania, folie i podobne rozwiązania poza tym, że się w firmach przydaje, to jednak to też pewien odpad w firmie. Czasami mały, czasami duży. Ale niezależnie od tego, trzeba w tym zakresie też prowadzić odpowiednia gospodarkę materiałową, szczególnie jeżeli chodzi o odpady. Bo to nie tylko się utylizuje, ale trzeba udokumentować, co się z tym dzieje i jak. Bez tego możemy zapłacić niezłe kary. Na bieżąco trzeba się w tym zakresie szkolić, bo przepisy ciągle się zmieniają. Bin Brokers prowadzi całkiem niezłe szkolenia w zakresie właściwe BDO i wszystkich procedur z tym związanych. Warto skorzystać, by nic nas nie ominęło.
ODPOWIEDZ