jaka suszarka do włosów?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
brzeczymucha
Dyskutant
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 7:59 am

jaka suszarka do włosów?

Post autor: brzeczymucha »

Kupował ktoś z was suszarkę do włosów niedawno? Na jakie parametry warto zwrócić uwagę? Chcę kupić coś solidnego na lata, co myślicie o marce Babyliss?
klepka
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:46 am

Re: jaka suszarka do włosów?

Post autor: klepka »

Kiedys nie sadziłam, że wybór suszarki ma znaczenie... no ale jak sie okazuje, odpowiedni sprzęt, do tego wlasciwa pielegnacja i mozna miec naprawde piekne włoski
hurtownia szamponów do włosów EDG b2b.europedg.pl/kategorie-produktow/szampony
agnasa
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:31 pm

Re: jaka suszarka do włosów?

Post autor: agnasa »

brzeczymucha pisze: pt kwie 22, 2022 9:52 am Kupował ktoś z was suszarkę do włosów niedawno? Na jakie parametry warto zwrócić uwagę? Chcę kupić coś solidnego na lata, co myślicie o marce Babyliss?
babyliss ma bardzo dobre urządzenia, mam sprzet z linii Hydro Fusion, bardzo polecam. Suszarka mi sie sprawdza, dzięki podwójnej jonizacji włosy sie nie puszą i nie ma problemu z elektryzowaniem. A do tego wygląda super, ma ładny design
foxi
Mistrz dyskusji
Posty: 131
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:54 pm

Re: jaka suszarka do włosów?

Post autor: foxi »

Suszarka dla mnie jest czymś ważnym , więc kupuję taką jaką znajdę dobrej klasy na allegro, bez nadmiaru funkcji oczywiście.
ODPOWIEDZ