Co dzisiaj robisz ciekawego?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
Adminforum
Site Admin
Posty: 21
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:41 pm

Co dzisiaj robisz ciekawego?

Post autor: Adminforum »

Co dzisiaj robisz ciekawego?
Podziel się z innymi swoimi pomysłami na udany lub nieudany dzień:)
agnasa
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:31 pm

Re: Co dzisiaj robisz ciekawego?

Post autor: agnasa »

właśnie się zabieram za ciasto Kubuś z sokiem kubuś, to jedno z ulubionych ciast mojej rodziny, domagają się na sylwestra właśnie tego smakołyku
foxi
Mistrz dyskusji
Posty: 131
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:54 pm

Re: Co dzisiaj robisz ciekawego?

Post autor: foxi »

Co dzisiaj robię? Bardzo lubię piec ciasta i torty .By jednak wszystko przy pieczeniu się udawało, trzeba swoją kuchnię wyposażyć w dobry, równo nagrzewający się piec oraz kilka innych urządzeń pomocnych przy pieczeniu. Spójrzcie na tę skrobkę - https://www.aledobre.pl/26782,Dorosiowa ... Ranty.html .Jest niezastąpiona przy wygładzaniu mas.Bez niej torty nigdy nie byłyby tak równe i okazałe. Warto wyposażyć swoją kuchnię w niezbędne dodatki i rzeczy tak pomocne jak ta skrobka.
barakuda
Dyskutant
Posty: 21
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 4:04 pm

Re: Co dzisiaj robisz ciekawego?

Post autor: barakuda »

Dla mnie, udany dzień to taki, w którym mogę zrobić zakupy...
kometka
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 3:31 pm

Re: Co dzisiaj robisz ciekawego?

Post autor: kometka »

Rozumiem Cię, dla mnie też udany dzień, to taki w którym mogę bezkarnie buszować po sklepach. Kocham zakupy i kiedy znajdę ciekawą ofertę nie mogę się oprzeć. Najbardziej kocham skórzane torby i torebki, ostatnim moim zakupem była torba worek, na którą polowałam dłuższy czas. Udało mi się kupić elegancki worek, znanej i cenionej w świecie marki ADAM BARON https://adam-baron.pl/dla-niej/worki
Jest solidnie wykonana, a zarazem delikatna w dotyku, uszyta z naturalnej skóry bydlęcej.
ODPOWIEDZ