wyjazd niespodzianka

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
xawiera
Świeżak
Posty: 12
Rejestracja: czw lis 25, 2021 2:40 pm

wyjazd niespodzianka

Post autor: xawiera »

Mam w planach zrobić mojemu partnerowi taki wyjazd niespodziankę, dlatego zastanawiam sie nad dobrym noclegiem, bo chce wyjechać do Krakowa albo nad morze,nie wiem jeszcze...
Wiesław
Rozmówca
Posty: 45
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:28 am

Re: wyjazd niespodzianka

Post autor: Wiesław »

To w ogóle ciekawe kwestie. Ja bym zastanowił się na pewno nad tym, w jaki sposób moglibyście jeszcze efektywniej podejść do zagadnień związanych z takimi wyjazdami. Dzisiaj jest o tyle prościej, że można do tego wykorzystać nawet rowery elektryczne. Co myślicie o takiej opcji?
meduza
Rozmówca
Posty: 75
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:30 am

Re: wyjazd niespodzianka

Post autor: meduza »

Wyjazd do Krakowa to jest bardzo dobry pomysł! Tam jest pięknie o każdej porze roku. Tez mamy w planach taki wypad i chcemy wynająć też samochód żeby zwiedzić także okolice miasta. Wypożyczalnia samochodów Kraków z tego co wiem ma atrakcyjną ofertę, znajomi mi ich polecali
simona
Maestro
Posty: 206
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:24 pm

Re: wyjazd niespodzianka

Post autor: simona »

Niespodziankę to Ty możesz mieć jak Ci się auto na tym wyjeździe zepsuje :) Dlatego zawsze trzeba mieć pod ręką namiary na pomoc drogową. Bardzo dobrym wyborem będzie pomoc drogowa i holowanie na lawecie Warszawa Zakrzewski: https://zakrzewski-holowanie.pl/ .
ODPOWIEDZ