Meblościanka - dla kogo dobra?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
Turkus
Mistrz dyskusji
Posty: 151
Rejestracja: czw mar 11, 2021 6:34 pm

Meblościanka - dla kogo dobra?

Post autor: Turkus »

Meblościanka - dla kogo dobra?
Komu najlepiej sprawdzi się meblościanka w salonie? :?
fores
Maestro
Posty: 225
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:46 am

Re: Meblościanka - dla kogo dobra?

Post autor: fores »

Ja meblościankę chcę mieć w salonie ale w stylu industrialnym bo jednak taki mi się najbardziej podoba. TUtaj <naruszenie regulaminu> już nawet sprawdzałem jakie dodatki w tym stylu zamówić bo mają fajne w ofercie.
Anitka
Dyskutant
Posty: 16
Rejestracja: śr gru 15, 2021 1:45 pm

Re: Meblościanka - dla kogo dobra?

Post autor: Anitka »

Dla każdego, jest to pojemny mebel. Sama mam u siebie w salonie i jestem zadowololna
foxi
Mistrz dyskusji
Posty: 131
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:54 pm

Re: Meblościanka - dla kogo dobra?

Post autor: foxi »

Tak to już jest. Czasami pasuje całą meblościanka a czasami a czasami poszczególne segmenty. My wybraliśmy tę drugą opcję. Ostatnio kupiliśmy tę oto komodę - https://witek.pl/komody-i-kredensy/hey- ... yk221.html w znanym sklepie wotek.pl i dobrze wiemy ,że to nie koniec zakupów, bo cały czas coś zmieniamy, przymierzamy i przesuwamy... ale będzie dobrze.
fores
Maestro
Posty: 225
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:46 am

Re: Meblościanka - dla kogo dobra?

Post autor: fores »

Meblościanki to dobry wybór, sam taką u siebie w salonie mam, możecie zobaczyć ofertę na tego typu meble w dobrej cenie. Z witryną oczywiście wybrałem bo mam dużo takich rzeczy które muszę eksponować. <interwencja admina, złamanie regulaminu>
meduza
Rozmówca
Posty: 75
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:30 am

Re: Meblościanka - dla kogo dobra?

Post autor: meduza »

Tak, to jest zdecydowanie fajne rozwiązanie, też myślę o czymś takim u siebie, chcę też od razu zamówić takich https://montiermebli.pl/ profesjonalnych monterów bo nie wiem czy poradzę sobie ze składaniem tych mebli
ODPOWIEDZ