eko kosmetyki

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
brokuła
Dyskutant
Posty: 27
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 6:22 pm

eko kosmetyki

Post autor: brokuła »

Hej. Jakie są wasze ulubione sklepy z eko kosmetykami? Gdzie znajdę spory wybór produktów pielęgnacyjnych?
klepka
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:46 am

Re: eko kosmetyki

Post autor: klepka »

Teraz jest calkiem fajny wybór kosmetyków naturalnych :) ja od jakiegos czasu przestawilam sie na taka pielegnacje i bardzo sobie chwale. Wszystkie kosmetyki zamawiam online
rozek
Rozmówca
Posty: 47
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:54 am

Re: eko kosmetyki

Post autor: rozek »

I nie masz zadnych podrażnien, uczulen ani nic?? ja sie zastanawiam wlasnie nad taką pielegnacją
klepka
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:46 am

Re: eko kosmetyki

Post autor: klepka »

To nie ma sie co zastanawiac tylko trzeba wypróbowac :) https://www.notino.pl/kosmetyki-natural ... ry-twarzy/ zobacz sobie tutaj jaki maja duzy wybór, na poczatek wez sobie moze z 2, 3 rzeczy i zobaczysz jak ci beda sluzyc
rozek
Rozmówca
Posty: 47
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:54 am

Re: eko kosmetyki

Post autor: rozek »

Dobra, przekonałas mnie, nie ma co sie zastanawiac. Musze zamowic i zobaczymy co z tego wyjdzie
fores
Maestro
Posty: 225
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:46 am

Re: eko kosmetyki

Post autor: fores »

Jakiś czas temu miałam całkiem duże problemy z paznokciami, ale regularne stosowanie Eveline Med+ maski na noc do paznokci je odratowało. Paznokcie stały się wyraźnie mocniejsze, ale też szybciej zaczęły rosnąć, a po pomalowaniu wyglądają zdrowo. Koniecznie zerknijcie no i skorzystajcie.

Obrazek
simona
Maestro
Posty: 206
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:24 pm

Re: eko kosmetyki

Post autor: simona »

Warto robić zakupy przez internet. Takie zakupy są przede wszystkim bardzo wygodne. Jedną z aptek internetowych jest https://a-manada.pl/aa-intymna-sensitiv ... j-300-ml-2 . Jest ona świetnie wyposażona, serdecznie polecam usługi.
brzeczymucha
Dyskutant
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 7:59 am

Re: eko kosmetyki

Post autor: brzeczymucha »

Eko kosmetyki to super opcja, jak tylko jest taka możliwość to wybieram właśnie tego typu produkty. Znalazłam niedawno świetny dezodorant, spodobał mi się jego skład i okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. A ekologiczne produkty często są także w duchu zero waste, można je nie raz upolować w dobrej cenie.
ODPOWIEDZ