Makijaż do certy tłustej - od czego zaczynacie?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
Turkus
Mistrz dyskusji
Posty: 151
Rejestracja: czw mar 11, 2021 6:34 pm

Makijaż do certy tłustej - od czego zaczynacie?

Post autor: Turkus »

Makijaż do certy tłustej - od czego zaczynacie?
Albo co możecie podpowiedzieć jeśli chodzi o robienie takiego makijażu do pracy?
fores
Maestro
Posty: 225
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:46 am

Re: Makijaż do certy tłustej - od czego zaczynacie?

Post autor: fores »

Krem lub baza matująca, dobrany podkład i mega ważną rolę gra u mnie puder, którym utrwalam makijaż, bo to on też ma wpływ na to, w jaki sposób makijaż się utrzymuje. Ostatnio hitem u mnie jest ten puder od Eveline. Przetestujcie!

Obrazek
klepka
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:46 am

Re: Makijaż do certy tłustej - od czego zaczynacie?

Post autor: klepka »

Nooo dobra baza to podstawa, dzieki temu makijaz sie fajnie dlugo trzyma :) i odpowiedni podkład, wtedy jest spoko ;) doraznie mozna tez stosowac chusteczki matujące do twarzy
rozek
Rozmówca
Posty: 47
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:54 am

Re: Makijaż do certy tłustej - od czego zaczynacie?

Post autor: rozek »

No bazy do makijażu to znam, ale o chusteczkach matujących to nie słyszałam ... Gdzie można coś takiego zamówić?
klepka
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:46 am

Re: Makijaż do certy tłustej - od czego zaczynacie?

Post autor: klepka »

Aaa widzisz jakie cuda mozna wyczaic ;P ja zazwyczaj sobie kupuje te z Inglota https://www.notino.pl/inglot/oil-blotti ... -matujace/ :) swietne są. Odkąd pamietam mam problem z nadmiarem sebum a jak jestem w pracy czy gdzies, to te chusteczki naprawde super sie sprawdzają. Juz nie jeden raz ratowaly sytuacje :)
rozek
Rozmówca
Posty: 47
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:54 am

Re: Makijaż do certy tłustej - od czego zaczynacie?

Post autor: rozek »

O jaa :) to coś dla mnie. Czesto mi sie swieci buzia i wtedy nie mam za bardzo co zrobic zeby to jakos zredukowac...
brzeczymucha
Dyskutant
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 7:59 am

Re: Makijaż do certy tłustej - od czego zaczynacie?

Post autor: brzeczymucha »

U mnie najlepszym rozwiązaniem by zwiększyć trwałość makijażu na tłustej cerze, okazała się baza utrwalająca makijaż. Dzięki niej nic się nie ciastkuje, nie zbija w załamaniach skóry. Makijaż trzyma się na miejscu, nie ściera się tak łatwo. Cera się nie świeci, co jest częstym problemem przy tłustej skórze.
ODPOWIEDZ