Karma dla psiaka

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
k4sia
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:26 pm

Karma dla psiaka

Post autor: k4sia »

Wybór karm dla psiaka na rynku jest ogromny. Nie wiadomo kompletnie na co patrzeć, co wybrać, by to wszystko miało sens. Jak sobie rodzicie z takim zadaniem? Wiadomo, ze karmy się nie zmienia co miesiąc, więc trzeba trafić na dobrą i się jej trzymać. Tylko która to jest?
scesny
Rozmówca
Posty: 80
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:15 pm

Re: Karma dla psiaka

Post autor: scesny »

Skład. To co dajesz w karmie ma największe znaczenie. Porównaj sobie różne karmy pod tym względem. nie patrz na cenę. Bo raczej zależy Ci na zdrowiu psiaka, a największe znaczenie w tym zakresie ma właśnie to, co je. Jakość.
Mysz12
Dyskutant
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:02 pm

Re: Karma dla psiaka

Post autor: Mysz12 »

Najważniejsze by karmę odpowiednio dobrać do wieku i rasy psa. Warto również wyeliminować z diety psa kurczaka i zboża gdyż są to główne alergeny, które powodują problemy trawienne i skórne. Postaw na karmę hipoalergiczną Empire, której rodzaj podpowie ci działający na stronie sugester. Karmy tej marki mają dobry skład bo aż w 80% składają się z mięsa.
Tofl
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:04 pm

Re: Karma dla psiaka

Post autor: Tofl »

Mysz12 pisze: śr gru 14, 2022 7:28 pm Najważniejsze by karmę odpowiednio dobrać do wieku i rasy psa. Warto również wyeliminować z diety psa kurczaka i zboża gdyż są to główne alergeny, które powodują problemy trawienne i skórne. Postaw na karmę hipoalergiczną Empire, której rodzaj podpowie ci działający na stronie sugester. Karmy tej marki mają dobry skład bo aż w 80% składają się z mięsa.
Skorzystałem z tej podpowiedzi i wybrałem karmę odpowiednią dla mego szczeniaka. Pomimo, że jesteśmy w fazie przejściowej więc karmę stopniowo mieszam z karmą podawaną poprzednio to mój psiak Empire wybiera w pierwszej kolejności. Dobrze wiedzieć, że jesteśmy na dobrej drodze do zapewnienia psu dobrej i zbilansowanej diety dzięki której będzie dobrze się rozwijał. Dostawa była ekspresowa, a zamknięci opakowania jest ekstra więc i karma pozostaje długo świeża.
kometka
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 3:31 pm

Re: Karma dla psiaka

Post autor: kometka »

Chcąc kupić dobrej jakości, zdrową i smaczną dla zwierzaka karmę,warto też wybierać polecane, cenione wśród ludzi sklepy.
sklep zoologiczny e-torro to jeden z tych, które polecają blogerzy i forumowicze,cenią go za atrakcyjne ceny, wysokiej klasy karmy i akcesoria, sympatyczne podejście sprzedawców, którzy służą radą i pomocą podczas wybierania produktów dla naszych zwierzaków.
Mysz12
Dyskutant
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:02 pm

Re: Karma dla psiaka

Post autor: Mysz12 »

Tofl pisze: ndz gru 18, 2022 7:38 pm Skorzystałem z tej podpowiedzi i wybrałem karmę odpowiednią dla mego szczeniaka. Pomimo, że jesteśmy w fazie przejściowej więc karmę stopniowo mieszam z karmą podawaną poprzednio to mój psiak Empire wybiera w pierwszej kolejności. Dobrze wiedzieć, że jesteśmy na dobrej drodze do zapewnienia psu dobrej i zbilansowanej diety dzięki której będzie dobrze się rozwijał. Dostawa była ekspresowa, a zamknięci opakowania jest ekstra więc i karma pozostaje długo świeża.
Super, że udało się dobrać karmę i co najważniejsze pieskowi zasmakowała. Warto postawić na dobrą jakość bo to gwarancja mniejszej ilości problemów i radosny, pełen energii zwierzak.
k4sia
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:26 pm

Re: Karma dla psiaka

Post autor: k4sia »

Czyli już wiem na czym stoję. I co wybrać. Empire wygląda ok. I jakość i skład mnie przekonuje. Po próbce mogę powiedzieć że musi smakować, bo znika z miski.
scesny
Rozmówca
Posty: 80
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:15 pm

Re: Karma dla psiaka

Post autor: scesny »

k4sia pisze: ndz lut 05, 2023 2:25 pm Czyli już wiem na czym stoję. I co wybrać. Empire wygląda ok. I jakość i skład mnie przekonuje. Po próbce mogę powiedzieć że musi smakować, bo znika z miski.
Skład, skład, skład. Będę powtarzał do znudzenia :) Od tego się wszystko zaczyna. To tak samo jak w kuchni, jak gotujesz. Dajesz dobre produkty, wychodzi doskonale. Tutaj to ma jeszcze przełożenie na zdrowie psiaka.
k4sia
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:26 pm

Re: Karma dla psiaka

Post autor: k4sia »

Zgadza się. Jak zaniedbamy na produktach to i tak po jakimś czasie to wyjdzie w różnych wizytach u vet. Więc nie warto. Lepiej od razu dać lepszą karmę i mieć spokój. Psiak od razu ma lepsze żywienie, zdrowszy start i po prostu też większa aktywność. Wychodzi to na plus. Dobra karma szybko się zwraca w postaci innych bonusów. Empire jest po prostu ok.
scesny
Rozmówca
Posty: 80
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:15 pm

Re: Karma dla psiaka

Post autor: scesny »

k4sia pisze: czw mar 23, 2023 1:55 pm Zgadza się. Jak zaniedbamy na produktach to i tak po jakimś czasie to wyjdzie w różnych wizytach u vet. Więc nie warto. Lepiej od razu dać lepszą karmę i mieć spokój. Psiak od razu ma lepsze żywienie, zdrowszy start i po prostu też większa aktywność. Wychodzi to na plus. Dobra karma szybko się zwraca w postaci innych bonusów. Empire jest po prostu ok.
Nie ma co oszczędzać. Zdrowie jest ważne, a takie długotrwałe złe karmienie to może być proces nie do odwrócenia. Albo bardzo długotrwały i kosztowny. Lepiej działać dobrze przez cały czas. I to po prostu wyjdzie na plus dla każdego. A sam psiak z taką dobrą karmą jak Empire, będzie mieć też więcej energii. A więcej energii to więcej aktywności, zabawy. No ogólnie bardziej szczęśliwy psiak.
ODPOWIEDZ