Rolnictwo

Informacje i aktualności krajowe

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
fores
Maestro
Posty: 225
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:46 am

Rolnictwo

Post autor: fores »

Polecacie jakiś antydzik ? Powiem Wam szczerze, że różnego rodzaju uprawy mocno trzeba chronić przed różnymi zwierzętami, ale wydaje mi się, że dzik może siać największe spustoszenie. Trzeba szukać rozwiązać, aby uprawy były odpowiedniej jakości, bo wiadomo, że w żaden sposób nie można na tym stracić. Myślę, że się zgodzicie ze mną.
simona
Maestro
Posty: 206
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:24 pm

Re: Rolnictwo

Post autor: simona »

Bardzo ważne jest także odpowiednie zastosowanie środków ochrony roślin. Każdy ogrodnik i rolnik powinien o tej kwestii pamiętać. Myślę, że przydać Wam się mogą na przykład takie akcesoria jak dysze do opryskiwacza: https://agroplast.pl/pl/c/Glowice/81 . Warto wiedzieć, gdzie można je nabyć.
simona
Maestro
Posty: 206
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:24 pm

Re: Rolnictwo

Post autor: simona »

Wracając do tematu maszyn rolniczych - przy gospodarstwie rolnym z pewnością przyda się Wam także ciągnik. Jest to przecież podstawowy sprzęt każdego rolnika. Firma Agrihandler ma w swojej ofercie takie ciągniki fastrac. Są to ciągniki brytyjskiego producenta, firmy JCB.
ODPOWIEDZ