leki recepturowe

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
agnasa
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:31 pm

leki recepturowe

Post autor: agnasa »

mieliście kiedyś do czynienia z lekami recepturowymi? Mój lekarz rodzinny już kilka razy mi takie leki przepisywał i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona nimi, w DOZ je można szybko i niedrogo zrobić
dzikus
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 6:38 pm

Re: leki recepturowe

Post autor: dzikus »

takie kosmetyki są super, też w doz robiłem nie raz, pomogły mi się uporać z trądzikiem, raz lekarz mi też przepisał robione krople do oczu
emilie
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:42 am

Re: leki recepturowe

Post autor: emilie »

Najcześciej mam takie leki od dermatologa, więc różne maści i kremy, ale wiem, że w dozie mogą zrobic wszystko, tabletki, krople, płukanki, co kto potrzebuje. Mają do tego odpowiednie zaplecze
Desta
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: czw gru 02, 2021 8:22 pm

Re: leki recepturowe

Post autor: Desta »

Bardzo chwalę sobie tę możliwość w DOZie, w dobrej cenie kupuję kosmetyki z naturalnym składem, zazwyczaj następnego dnia od złożenia zamówienia mam je do odbioru w aptece.
Desta
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: czw gru 02, 2021 8:22 pm

Re: leki recepturowe

Post autor: Desta »

No właśnie ja niedawno też dostałam receptę na krople - byłam pod wrażeniem, że można zmówić też w dozie krople do oczu do wykonania przez farmaceutkę.
ODPOWIEDZ