oko piecze

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
agnasa
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:31 pm

oko piecze

Post autor: agnasa »

Czy to że oko mnie piecze może oznaczać że będzie jęczmień? Stosował ktoś z was żel jęczmień off?
emilie
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:42 am

Re: oko piecze

Post autor: emilie »

Tak, to niestety może być jęczmień, u mnie zwykle zaczyna się od pieczenia, swędzenia i zaczerwienienia. Na szczęście jęczmień off szybko pomaga, można go kupić bez recepty
Sara
Dyskutant
Posty: 43
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:08 pm

Re: oko piecze

Post autor: Sara »

Wiesz co, jest dużo domowych sposobów na jęczmień, ale szczerze mówiąc ja raczej nie zaryzykowałabym żadnego z nich, w końcu to delikatna okolica oka i bałabym się roznieść zakażenie. Faktycznie żel jęczmień off sprawdza się bardzo dobrze.
winiarka
Dyskutant
Posty: 33
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 3:21 pm

Re: oko piecze

Post autor: winiarka »

Najważniejsze, to samemu nie stawiać sobie diagnozy. Od tego są lekarze. Jeśli coś się dzieje złego z oczami, od razu warto odwiedzić okulistę, tylko on po badaniach, postawi diagnozę i zapisze wymagane leki.
Wizyta u lekarza może niekiedy uratować nam życie albo uchronić nas przed ciężkimi chorobami, warto więc dbać o oczy. Jeśli okaże się, że to nic poważnego, można sobie od czasu do czasu zaszaleć i założyć soczewki kolorowe, modne, oryginalne, zmieniające barwę oczu,nie narażając ich na żadne niedogodności https://optiland.pl/soczewki-kolorowe-C ... tone-Hazel
kasiunia
Mistrz dyskusji
Posty: 141
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:55 am

Re: oko piecze

Post autor: kasiunia »

Jeśli macie jakieś problemy ze wzrokiem to koniecznie trzeba udać się do okulisty. Jeśli potrzebne są szkła korekcyjne to badanie u okulisty to wykaże. Wystarczy wpisać do dowolnej wyszukiwarki frazę okulary sklep a pojawi wam się wiele ofert w tym zakresie. My wybraliśmy znaną markę Vision Express, i to był dobry wybór. Szybkie i dokładne badanie wzroku oraz szybko otrzymane zamówione okulary ze szkłami. O to nam chodziło.
ODPOWIEDZ