Twój najlepszy sposób na dbanie o zdrowie?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
Adminforum
Site Admin
Posty: 21
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:41 pm

Twój najlepszy sposób na dbanie o zdrowie?

Post autor: Adminforum »

Twój najlepszy sposób na dbanie o zdrowie?
Podziel się z innymi dobrą radą. :)
agnasa
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:31 pm

Re: Twój najlepszy sposób na dbanie o zdrowie?

Post autor: agnasa »

mój sposób to dbanie o zdrowie cały rok, zdrowa dieta, jedzenie spore ilości warzyw, uprawianie sportu, oprócz tego w okresie jesienno-zimowym sięgam po suplementy, teraz jestem w trakcie serii anticoldu, ten suplement jest dużo pozytwnych dla układu immunologicznego właściwości
simona
Maestro
Posty: 206
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:24 pm

Re: Twój najlepszy sposób na dbanie o zdrowie?

Post autor: simona »

Polecam także regularny sport. Dzięki temu będziecie zawsze w dobrej formie. Ja lubię jeździć na rowerze. Warto zaopatrzyć się w rower - i różne akcesoria rowerowe, takie jak na przykład lampka rowerowa USB: https://www.erowery.pl/m/89724/akcesori ... e-rowerowe .
simona
Maestro
Posty: 206
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:24 pm

Re: Twój najlepszy sposób na dbanie o zdrowie?

Post autor: simona »

A czy wiecie, czym są nutridrinki? To produkty żywieniowe dla osób chorych i z dolegliwościami. Są odpowiednio zbilansowane, aby dostarczać jak najwięcej odpowiednich składników dla organizmu. Takie nutridrinki to na przykład Fresubin i Supportan, dostępne w aptekach DOZ.
ellenka
Rozmówca
Posty: 60
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:30 am

Re: Twój najlepszy sposób na dbanie o zdrowie?

Post autor: ellenka »

Każdy z nas powinien skupić się na tym, by kompleksowo wspomagać działanie organizmu . Ważne jest by przyjmować regularnie witaminy, minerały czy inne niezbędne suplementy. Ja bardzo lubię te od producenta Pharmovit https://www.pharmovit.pl/. Kupuję je ze względu na czysty skład, szybkie i skuteczne działanie i korzystną cenę. Mają tu nawet zioła czy oleje w wygodnej formie kapsułek.
Karin92
Rozmówca
Posty: 50
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:25 pm

Re: Twój najlepszy sposób na dbanie o zdrowie?

Post autor: Karin92 »

simona pisze: pt gru 10, 2021 10:20 am Polecam także regularny sport. Dzięki temu będziecie zawsze w dobrej formie. Ja lubię jeździć na rowerze. Warto zaopatrzyć się w rower - i różne akcesoria rowerowe
Masz rację. Rower to świetne rozwiązanie. Ale nie może to być byle co. Ważny jest typ roweru, dopasowany do naszych potrzeb i możliwości. Takim uniwersalnym rozwiązaniem będzie rower trekkingowy. l są wygodne i zapewniają dynamiczną jazdę w niemal każdym terenie.

<Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!>
agnasa
Rozmówca
Posty: 70
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:31 pm

Re: Twój najlepszy sposób na dbanie o zdrowie?

Post autor: agnasa »

zaczęłam bardziej dbać o uszy, bo pojawiły mi się lekkie szumy w uszach, byłam u laryngologa i polecił mi regularnie używać vaxol. Raz w tygodniu psikam nim uszy, dzięki temu nie ma problemu z zatykaniem się ucha woskowiną
foxi
Mistrz dyskusji
Posty: 131
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:54 pm

Re: Twój najlepszy sposób na dbanie o zdrowie?

Post autor: foxi »

To co najlepsze możemy zrobić dla siebie w kwestii zdrowia to spożywanie zdrowych pokarmów oraz regularne uprawianie sportów. W okresie letnim zdecydowanie łatwiej jest nam uprawiać jakiekolwiek sporty, bo wystarczy wsiąść na rower albo ubrać sportowe buty by pojeździć na rowerze albo biegać.Gorzej zdecydowanie jest w okresie zimowym, ale także nie jesteśmy bez wyjścia. Wystarczy wybrać się na basen albo kupić sobie taki materac do akrobatyki 6m i ćwiczyć w domu.
amanita
Dyskutant
Posty: 16
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 8:02 pm

Re: Twój najlepszy sposób na dbanie o zdrowie?

Post autor: amanita »

Spanie ośmiu godzin, dbanie o regeneracje mojego ciała oraz głowy, pamiętanie o nawadnianiu organizmu, trzy-cztery razy w tygodniu aktywność fizyczna.
brzeczymucha
Dyskutant
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 7:59 am

Re: Twój najlepszy sposób na dbanie o zdrowie?

Post autor: brzeczymucha »

są tu dziewczyny, który weszły w okres menopauzy?? Jak udało wam się przetrwać początek? Dla mnie to jakiś koszmar, ciągle jestem rozdrażniona, mocno się pocę, stosowałyśćie jakieś suplementy?? Zastanawiam się nad promensil forte, opinie w necie ma niezłe
ODPOWIEDZ