Najlepsza dieta dla zdrowia i sylwetki?

Moderatorzy: Turkus, Cezar, IrenaS

Regulamin forum
Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!
Adminforum
Site Admin
Posty: 21
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:41 pm

Najlepsza dieta dla zdrowia i sylwetki?

Post autor: Adminforum »

Najlepsza dieta dla zdrowia i sylwetki?
Gdybyś miał wybrać top 1 to co by to było? :)
Miotacz
Rozmówca
Posty: 64
Rejestracja: śr cze 02, 2021 8:55 am

Re: Najlepsza dieta dla zdrowia i sylwetki?

Post autor: Miotacz »

moja babcia mówi, że najlepiej to mniej żreć hehehe
Turkus
Mistrz dyskusji
Posty: 151
Rejestracja: czw mar 11, 2021 6:34 pm

Re: Najlepsza dieta dla zdrowia i sylwetki?

Post autor: Turkus »

Miotacz pisze: śr cze 02, 2021 9:02 am moja babcia mówi, że najlepiej to mniej żreć hehehe
buahhaha no pewnie trochę racji ma;)
Ale co do jedzenia, to myśmy się z mężem ze dwa lata temu wybrali na wczasy odchudzające w górach, w Karpaczu, z firmą https://sofra.com.pl/instytut-zdrowia-sofra-w-karpaczu/
to jest w ogóle instytut zdrowia, i tam właśnie wyuczyliśmy się jak szykować jedzenie, żeby służyło,a nie tuczyło i jeszcze do tego było smaczne.
Takie dwa w jednym, wakacje i dietka
vigi
Świeżak
Posty: 13
Rejestracja: czw lis 25, 2021 11:05 pm

Re: Najlepsza dieta dla zdrowia i sylwetki?

Post autor: vigi »

Myślę, że warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://fitrepublic.pl/dieta-8-godzinna ... -i-opinie/ . Macie tam naprawdę ciekawą dietę, która zyskuje popularność. Poczytajcie sobie koniecznie jakie są zasady diety 8 godzinnej. Znajdziecie tam również informacje o efektach oraz opinie.
Rozeta
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 30, 2021 3:29 pm

Re: Najlepsza dieta dla zdrowia i sylwetki?

Post autor: Rozeta »

Ja uważam że dietę powinien opracować dobry dietetyk. Dlatgo właśnie szukam dietetyka dla męża. A zanim go znajdę to chcę mu kupić<regulamin> To kółko do ćwiczeń brzucha ma zachęcić męża do ćwiczeń w domu. Mój brat mówi że to dobry pomysł. Tylko ćwiczenia na tym kółku wymgają silnych ramion, rąk. Ja zaryzykuję i zamówię.
Violuśka
Mistrz dyskusji
Posty: 119
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:39 am

Re: Najlepsza dieta dla zdrowia i sylwetki?

Post autor: Violuśka »

Najlepsze co możecie zrobić dla swojej sylwetki to zdrowo się odżywiać i regularnie uprawiać jakieś sporty. Popularne ostatnio są ćwiczenia w klubach fitness i może to jest właściwy kierunek by polepszyć stan swojego zdrowia. Jeśli jednak nie macie tak dużo wolnego czasu by uczęszczać na zajęcia do takich klubów, spróbujcie poćwiczyć w domu. Wystarczy ,że kupicie sobie specjalny materac do akrobatyki i już można w domu wykonywać wiele ćwiczeń , które polepszą stan naszego zdrowia i przyczynią do ładniejszej sylwetki.
vigi
Świeżak
Posty: 13
Rejestracja: czw lis 25, 2021 11:05 pm

Re: Najlepsza dieta dla zdrowia i sylwetki?

Post autor: vigi »

Prawda jest taka, że najlepszą opcją może okazać się dieta pudełkowa. Nie będziecie robić zakupów czy też liczyć kalorii. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj <regulamin> . Jest tam bowiem sporo różnych ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Myślę, że warto spróbować.
Karin92
Rozmówca
Posty: 50
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:25 pm

Re: Najlepsza dieta dla zdrowia i sylwetki?

Post autor: Karin92 »

Tak, taka dieta pudełkowa to fajne rozwiązanie. Dostajemy pod drzwi zbilansowane, odpowiednio przygotowane posiłków. Jest na przykład na rynku catering dietetyczne Hello Dieta, tu ich znajdziesz <Regulamin forum Pamiętaj, że nowi użytkownicy NIE mogą dodawać na forum odnośników wcześniej, jak po napisaniu przynajmniej 15 innych postów!> . Zawsze świeże, smaczne i urozmaicone posiłki. W ofercie mają wiele diet, ale jeśli nie wiesz, którą wybrać dla siebie, bezpłatnie możesz skonsultować się z ich dietetykiem.
Wiesław
Rozmówca
Posty: 45
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:28 am

Re: Najlepsza dieta dla zdrowia i sylwetki?

Post autor: Wiesław »

Tylko że jeśli chodzi o kwestie związane ze zdrowiem, to trzeba podejść do tematu na poważnie.
Wojtiz
Rozmówca
Posty: 94
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:12 am

Re: Najlepsza dieta dla zdrowia i sylwetki?

Post autor: Wojtiz »

Zbilansowana, na deficycie kalorycznym i oczywiście bez podjadania.
ODPOWIEDZ